• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Wydarzenie już się odbyło

Komediowa Gala Charytatywna (1 opinia)

Abelard Giza i Kacper Ruciński, współtwórcy fundacji "Wystarczy Chcieć" zapraszają na niezwykłe wydarzenie komediowe: Galę Fundacji "Wystarczy Chcieć"! Gala odbędzie się 2 czerwca w Filharmonii Bałtyckiej. Podczas tego wyjątkowego wieczoru - pełnego stand-upu i improwizowanych skeczy - na scenie obok Abelarda Gizy i Kacpra Rucińskiego pojawią się fantastyczni goście: Piotr "Zola" Szulowski, Adam Van Bendler, Michał Leja, Ewa Stasiewicz, Janusz Pietruszka, Tomek Skrzypek, Wojciech Tremiszewski, Wojtek Kamiński, Czarek Sikora oraz Darek Gadowski!

Wszyscy artyści zrezygnowali z wynagrodzenia, aby cały dochód z imprezy przeznaczyć na cel fundacji: pomoc wychowankom domów dziecka w wejściu w dorosłość. Fundacja "Wystarczy Chcieć" skupia się na zaszczepianiu pasji, rozwijaniu talentów i poszerzaniu umiejętności młodych ludzi.

Kupując bilet, nie tylko zafundujecie sobie wieczór pełen śmiechu, ale przede wszystkim wesprzecie nasze działania!

Pomóc nam można zawsze i na wiele sposobów. Jeśli macie taką ochotę, to zapraszamy do kontaktu poprzez stronę internetową: www.wystarczy-chciec.pl .Tam znajdziecie wszystkie potrzebne informacje.

Gala Fundacji "Wystarczy Chcieć" to nie tylko impreza komediowa. To moment, który możemy wspólnie uczynić wyjątkowym.

Do zobaczenia 2 czerwca!
Organizator: Fundacja Wystarczy Chcieć

Występują:
Abelard Giza, Kacper Ruciński, Piotr "Zola" Szulowski, Adam Van Bendler, Michał Leja, Ewa Stasiewicz, Janusz Pietruszka, Tomek Skrzypek, Wojciech Tremiszewski, Wojtek Kamiński, Czarek Sikora oraz Darek Gadowski

Opinie (1)

  • Poproszę więcej

    Warto było wybrać się do Trójmiasta na tę harytatywną galę. Poziom artystyczny niebotyczny. Wszyscy wykonawcy i każdy z nich osobno stanęli na wysokości zadania i złotówki nie przytulili. Nie da się zapomnieć żadnego z nich. Formuła: każdy ma tylko chwilę sprawdziła się i w ogóle uważam, że jest adekwantna do dzisiejszych czasów. W jednym miejscu zobaczyć ludzi z m.in. Zielonogórskiego Zagłębia Kabaretowego (troje), Krakowa, Warszawy, Trójmiasta - bezcenne. Cel szlachetny - wsparcie domów dziecka. Traktuję z nadzieją zapowiedź Abelarda o cykliczności tego przedsięwziecia i mocno mu kibicuję. Brawo Giza i Ruciński! Niech żyją! A kto nie był, ten trąba...

    • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Jak nazywa się aktor Teatru Wybrzeże, który zagrał w filmie Jana Komasy "Hejter"?