• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez

Komedia z dreszczykiem - spektakl gościnny

komedia
Bilety
Kup bilet 140

Najbliższe przedstawienie

 • Bilety
  Cena normalna: 140 zł
  Kup bilet
  mar 7
  Czwartek, 7 marca
  godz. 17:30, 20:30
  Lokalizacja
  Sala Koncertowa Portu Gdynia
  Gdynia, Rotterdamska 9
Zapraszamy na spektakl "Komedia z dreszczykiem" - niezwykłe połączenie humoru i napięcia, które z pewnością dostarczy wam niezapomnianych wrażeń teatralnych.

Ta niezwykle zabawna i jednocześnie trzymająca w napięciu historia przeniesie was w świat pełen zwrotów akcji i nieoczekiwanych sytuacji. Wciągający scenariusz i doskonale wykreowane postacie sprawią, że nie będziecie w stanie oderwać się od sceny. Przygotujcie się na wieczór pełen rozrywki, humoru i niezapomnianych chwil. "Komedia z dreszczykiem" to spektakl, który z pewnością was nie zawiedzie.

Jeśli zaczynacie dzień od lektury Instagrama i portali plotkarskich, opisujących rewelacje z życia celebrytów, to co za chwilę się wydarzy na pewno się Wam spodoba. Do pięknej posiadłości nad jeziorem, w 30. rocznicę ślubu, przyjeżdża Konrad - scenarzysta niegdyś hitowych seriali. Nie zamierza jednak tego wyjątkowego wieczoru świętować ze swoją małżonką Izabellą - lekko wyblakłą już gwiazdą kina. Namiętnemu rendez vous z kipiącą erotyzmem, dużo młodszą Bianką, przeszkodzi niestety nieszczęśliwy wypadek. A może samobójstwo? Choć niewykluczone, że jednak morderstwo... Tę zagadkę będzie próbował rozgryźć dociekliwy i nieprzejednany Inspektor policji, choć bohaterowie nie będą mu tego ułatwiać. Sprawa skomplikuje się jeszcze bardziej gdy z szuwarów wyłoni się duch, w ślad za którym podąży metafizyczna i nieco ekscentryczna Józefina - medium i hipochondryczka. Zdrada, zbrodnia, duch i tajemnicze zaginięcie Izabelli - co łączy te elementy? Co Inspektor znajdzie pod przewróconą łodzią i jaką rolę odegra w tym wszystkim potężne medium? Tego dowiecie się zaglądając do domu nad jeziorem, gdzie wraz z nami spróbujecie rozwikłać zagadkę ukrytą w "Komedii z dreszczykiem".

Twórcy:
Autor - Meggie W. Wrightt
Reżyseria - Magdalena Wołłejko
Scenografia - Wojciech Stefaniak
Kostiumy - Ewa Gdowiok
Muzyka - Marcin Piękos
Produkcja - Joanna Cywińska Produkcje

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery