Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Kolacja dla głupca - spektakl gościnny (5 opinii)

komedia
kasy:
58 321-82-83
wystawia:
HQE spółka cywilna
Kolacja dla głupca
7.4 21 ocen 1 10
Kolacja dla głupca
Francis Veber

Komunikat organizatora: Spektakle "Kolacja dla głupca" przeniesione zostały z 16 i 17 grudnia na 7 i 8 czerwca 2021.

KOLACJA DLA GŁUPCA - tytułowa "kolacja dla głupca" ma być jedną z wielu, które we wtorkowe wieczory Pierre Brochant, bogaty wydawca i człowiek sukcesu, urządza ze swoimi wpływowymi przyjaciółmi. Na każdą zapraszają wyjątkowych nieudaczników, będących nieświadomymi niczego obiektami kpin i uczestnikami konkursu na największego frajera.

Jak to często w komediach bywa, nieoczekiwany splot wydarzeń powoduje, niespodziewany zwrot akcji, w wyniku którego nie dochodzi do zaplanowanej kolacji a spotkanie głównych bohaterów Pierra Brochanta i Francoisa Pignona przeradza się w arcyzabawny spektakl. W komiczny sposób ukazuje bohaterów, ich słabości i wady

KOLACJA DLA GŁUPCA - to światowy hit teatralny, od lat grany na deskach wielu światowych teatrów! To znakomita gra aktorska, wartka, zabawna akcja i zaskakujący finał.

Reżyseria: Cezary Żak

Występują:
Cezary Żak
Bartłomiej Topa
Małgorzata Pieczyńska
Agnieszka Więdłocha
Witold Dębicki
Michał Zieliński

Opinie (5) 2 zablokowane

 • Spektakl jest przełożony (opinia sprzed 1 roku)

  Prośba o taką informacje, bo wprowadzacie ludzi w błąd

  Kolacja dla głupca - Cezary Żak, Bartłomiej Topa (Gdańsk) - nastąpiła zmiana!
  W związku z otrzymaniem od organizatora informacji dotyczącej wydarzenia "Kolacja dla głupca - Cezary Żak, Bartłomiej Topa" w miejscowości Gdańsk, zaplanowanego pierwotnie na 16 grudnia 2020 o godz. 20:15, informujemy o przełożeniu go na 2021-06-07, godz. 20:15. Miejsce wydarzenia oraz miejsca na biletach pozostają bez zmian, a dotychczasowe bilety automatycznie zachowują swoją ważność na nowy termin, bez konieczności ich ponownego generowania. Decyzją organizatora do dnia 2020-12-08 możliwe jest dokonanie zmiany w zamówieniu

  • 1 0

 • (opinia sprzed 1 roku)

  Ciekawe skąd wiesz, że "nie było aż tak słabo" skoro premiera spektaklu miała być 23 marca (przeniesiony został na 6 października), a Twój komentarz jest z 3 marca... czyśby medium? ;>

  • 2 0

 • Rewelacyjny spektakl (opinia sprzed 1 roku)

  Widziałem już kilka wersji tej komedii - sama z siebie jest cudowna!
  Miałem okazję obejrzeć wersję z najpopularniejszą obsadą (P. Fronczewski, K. Tyniec), no i oczywiście widziałem egzamin dyplomowy moich Koleżanek i Kolegów z SWA!!! Obie wersje były rewelacyjne, dlatego myślę, że ta również okaże się udana - obsada mówi wiele!!!
  Bez względu na obsadę, polecam każdemu tę komedię.

  • 6 3

 • To prawda :) (opinia sprzed 1 roku)

  Nie było aż tak słabo.
  Ale Fronczewskiego rzeczywiście trudno przebić (nie mogę zapomnieć sceny z kręgosłupem - sama mam ten problem, więc olśniły mnie niuanse :)
  Z młodszego pokolenia chętnie zobaczyłabym Mecwaldowskiego w teatrze... Tylko nic nie wiem o tym, czy gdzieś gra. Na razie pozostaje mi kino - słyszałam, że w marcu ma być jakiś polski horror z jego udziałem. Tego jeszcze nie grali :)

  • 1 0

 • Szkoda czasu i pieniędzy (opinia sprzed 1 roku)

  Jak "Kolacja dla głupca", to tylko Fronczewski i Tyniec. Żak jest za cienki by im czyścić buty.

  • 16 16

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery