• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Kofta

recital
kasy:
513-179-238 (od 20 czerwca do 28 sierpnia w godz.: 10:0020:00)
wystawia:
Teatr Atelier
10
1 ocena
Piotr Machalica
Kofta - Jakoś leci

Po udanych projektach poświęconych Wojciechowi Młynarskiemu i Janowi Wołkowi, Piotr Machalica zmierzy się z twórczością kolejnego wybitnego polskiego poety - Jonasza Kofty. Fascynacja Piotra Machalicy twórczością Jonasza Kofty i współpraca z doskonałym kompozytorem, aranżerem i akompaniatorem Wojciechem Borkowskim sprawiła, że usłyszycie Państwo dojrzały, nienachalny, melancholijny i zabawny koncert. Ciepły głos aktora, przemyślane interpretacje i ciekawe aranżacje wybrzmią w takich utworach jak np. "Pamiętajcie o ogrodach", "Jakoś leci", "Niedomówienie", "Jej portret", "Podróżą każda miłość jest" czy "Wakacje z blondynką".

"W czterech spektaklach, nad którymi pracowałam przed laty - "Zimy żal", "Big Zbig Show", "Zimy żal", "Młynarski - trzy elementy" - występował Piotr. Bez niego te przedstawienia byłyby inne. Był doskonały. Często słyszałam od ludzi, którzy znali go tylko ze sceny "jaki to musi być ciepły człowiek! Chciałoby się do niego przytulić!". Bo Piotr ma ciepło w głosie i w uśmiechu. I ogrzewa nas nimi. Jak stary kaflowy piec. A to w dzisiejszych czasach - unikat! Warto także przytulić się do tych pięknych piosenek. Ja już to zrobiłam i nie żałuję!", Magda Umer

Kierownictwo muzyczne, fortepian i aranżacje: Wojciech Borkowski

Występuje: Piotr Machalica

Recenzja Trojmiasto.pl

Piotr Machalica śpiewa Koftę. O recitalu w Teatrze Atelier Piotr Machalica śpiewa Koftę. O recitalu w Teatrze Atelier

Piotr Machalica śpiewa Koftę. O recitalu w Teatrze Atelier (8 opinii)

Nastrojowa, pełna dowcipnych suspensów twórczość Jonasza Kofty od lat znajduje się w cieniu...

25 lipca 2019

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery