Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Kochanie na kredyt - spektakl gościnny (4 opinie)

spektakl dramatyczny
kasy:
brak
wystawia:
Scena Teatralna NOT
ocena:
3.5 / 5 (21 głosów)
3.5
Kochanie na kredyt
Marcin Szczygielski

"Kochanie na kredyt" to komedia z elementami farsy - wypukłe zwierciadło, którego zniekształcenie komicznie wyolbrzymia szczegóły rzeczywistości. Każde powiększenie ma jednak to do siebie, że daje widzowi szansę dostrzeżenia pozornie nieistotnych detali determinujących nasze życie, a z tego spostrzeżenia płynie konkretna nauka - w dzisiejszym świecie nie zwykle łatwo jest pomylić pragnienie z nałogiem.

Żyjemy w świecie najróżniejszych holizmów - uzależnienia stają się naszą naturą, a dostępność używek przybywa z dnia na dzień. Uzależniamy się już nie tylko do chemicznych substancji, ale od czynności i uczuć na skalę niespotykaną do tej pory w historii cywilizacji. Internet, zakupy, telewizja, sex, przyjemności, higiena, jedzenie, popularność - przedawkowane wpędzają nas w kłopoty nie mniejsze, niż nadmiar alkoholu.

Ania to dziewczyna sukcesu - w pogoni za życiowym powodzeniem wpada w spiralę uzależnień, a uzależnić potrafi się w równym stopniu od kochania, jak i od kupowania. Chłopak wymyka się jej z rąk, na progu mieszkania staje komornik z obstawą, w dodatku niezbyt lubiana do tej pory Macocha nagle odkrywa w sobie pokłady instynktu macierzyńskiego, które obsesyjnie manifestuje.

Osaczona Dziewczyna próbuje zapanować na rozsypującymi się elementami układanki , jednak uzależnienia wciąż biorą górę.

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Obsada:
Filip Bobek
Małgorzata Pieczyńska
Przemysław Sadowski
Agnieszka Sienkiewicz
Piotr Zelt

Opinie (4)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery