stat
Wydarzenie już się odbyło

Kobiety Rakiety - spotkanie autorskie z Justyną Moraczewską

"Przekroczenie czterdziestki to moment graniczny - stawia młodość versus dojrzałość i skłania kobiety do refleksji i podsumowań: w jakim punkcie życia jestem? Czy tam gdzie naprawdę chciałam być? To też okazja, żeby spojrzeć na swoje życie z dystansu i w kontekście teraźniejszości ocenić szansę na przyszłość naszych marzeń, a przynajmniej oczekiwań. Jeśli to, co jest teraz nie rokuje, to może nadszedł czas, żeby coś zmienić?".

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Justyną Moraczewską autorką książki "Kobiety Rakiety - My z pokolenia X".

Justyna Moraczewska. - autorka bloga justpassion.pl, dziennikarka, stylistka, pasjonatka świata urody oraz zdrowego odżywiania, mama.

Jak o sobie pisze:
Gdybym miała czarodziejską różdżkę zlikwidowałabym pojęcie "kompleksy". Całkowicie ich pozbawione byłybyśmy lżejsze nie o trzy kilo, ale o tonę, i co najistotniejsze - z całą pewnością stałybyśmy się lepsze nie tylko dla siebie, lecz także i dla innych ludzi. To niestety właśnie kompleksy są podłożem kobiecej zawiści, która nas niszczy. Wiem jedno: im bardziej jesteś z siebie zadowolona, im szczerzej lubisz i cenisz siebie - również za to, jak wyglądasz - tym bardziej jesteś otwarta na świat, a świat w rewanżu otwiera się na Ciebie.

Podczas spotkania będzie okazja porozmawiać z autorką książki oraz innymi kobietami. Każda Pani może liczyć na ciepłe przyjęcie oraz upominki od sponsorów: Mera Spa i Bioline Jato Polska. Na koniec eventu zaplanowana została również loteria wizytówkowa.

Gdzie? Sopot Marriott Resort & Spa restauracja Pescatore
Kiedy? 14.10.2019
O której? 17:00

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym teatrem powojennym w Trójmieście jest...?