• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Kobieto, zrób sobie wolne!

Kobieto! - już wkrótce Dzień Matki, a każda z nas, niezależnie od wieku jest albo matką, albo córką i właśnie dla Was to wydarzenie! Zrób sobie wolne, zwolnij, zatrzymaj na chwilę i pozwól sobie dosłownie polatać w przestrzeni wypełnionej integracją, motywacją i dobrą zabawą!

I jak integracja, czyli od przedszkola do seniora! - jeśli jesteś niepełnoletnia, koniecznie zabierz ze sobą mamę, jak jesteś już dorosła - możesz zabrać córkę, jeśli uznasz, że to wydarzenie jest dla Was dobre.

M jak motywacja - czyli wolne pogadychy w nurcie "TarapJi słowem", o tym jak pozbyć się zbytecznego lęku i nauczyć odróżnić strach od obaw - '...bo od słowa się zaczyna, a reszta to skutek i jego przyczyna..."

Z jak zabawa - będzie pamiątkowa fotobudka oraz konkursy z nagrodami - o "wysokie loty" zadba Tunel Aero MAXFLY - bo właśnie loty w gdańskim tunelu aerodynamicznym będą główną nagrodą w konkursach! A nagrody będą dla każdego, kto zechce się z nami bawić!

Wstęp Wolny - wystarczy kliknąć udział w wydarzeniu, a potem już tylko przynieść pozytywne nastawienie i swój sposób na integrację. Zaglądajcie do wydarzenia - to już drugie z cyklu
- kto był z nami 8 marca, ten wie, jak wspaniale można bawić się w gronie cudnych Kobiet!

Zapraszamy ponownie na jedyne takie wydarzenie w Trójmieście!

Opinie

Sprawdź się

W 2018 roku powołano Pomorską Nagrodę Literacką dla twórców związanych czynnie z Pomorzem oraz tych, którzy piszą o naszym regionie. Jaką nazwę nosi ta nagroda?