• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Kobieta idealna - spektakl gościnny (1 opinia)

komedia
kasy:
58 321-82-83
3.5
4 oceny
"Kobieta idealna"

Greta i Albert to małżeństwo aktorów, którzy wiodą szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku.

Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich pokonuje problem na własny sposób. Greta stawia mu czoła za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość... Co przyniesie kolejny dzień? I jak nie dać się zepchnąć ze sceny, nie tylko tej zwanej życiem?

W pewnym momencie w życiu małżeńskiego pojawiają się bracia. Modest to lekarz medycyny estetycznej oferującym Grecie wieczną młodość, a może i miłość? Jego starszy brat, Gerard to mecenas, który reprezentuje tylko bogatych i wpływowych klientów. Który z nich skrywa tajemnicę?

A gdyby pewnego dnia Twoja ciotka umarła i zapisała Ci w spadku siedemdziesiąt milionów dolarów? Mecenas Gerard musi skontaktować się z Gretą, żeby przekazać jej spadek. Od tej chwili gra toczy się o wysoką stawkę.

Albert przypadkowo odbiera telefon od mecenasa i wymyśla plan akcji, żeby jako Greta przejąć spadek. Nie spodziewa się, że mecenas już dokładnie wszystko zaplanował aby wyłudzić majątek. Kto ostatecznie wpadnie w czyją pułapkę i kto okaże się mistrzem blefu? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje?

Wspaniała komedia pomyłek, pełna intryg i zwrotów akcji, która na z humorem pokazuje rozterki każdego z nas. Sekret, spisek, zmowa, oszustwo, gierki, romans; jak się w tym wszystkim nie pogubić, skoro każdy ma coś do ukrycia? Wszyscy grają przemyślane przez siebie role. Uleczyć ich może tylko prawdziwa miłość, ale jak się połapać, kto jest kim, żeby odpowiednio ulokować uczucia?

Opinie (1)

  • Bardzo słabe, szkoda każdej minuty (opinia sprzed 1 roku)

    Spektakl przewidywalny. Gra aktorów wręcz amatorska. Teksty nie przećwiczone, dużo słabej improwizacji. Dialogi się nie kleją. Nadmierna i nienaturalna gestukulacja, oraz sztuczne przyklejone uśmiechy. Nie da się tego oglądać. Powściągliwe reakcje widzów mówiły same za siebie. Na plus mogę zaliczyć tylko kilka żartów, które padły ze sceny. Szkoda każdej minuty na widowni i każdej złotówki na bilety. To najsłabszy spektakl na jakim byłem.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery