• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Patronat

Klub Niepokornych - spektakl gościnny

Bilety
Kup bilet 100
wystawia:
Impresariat 34art.pl

Wybrane przedstawienie

 • Bilety
  Cena normalna: 100-170 zł
  Kup bilet
  paź 25
  Piątek, 25 października
  godz. 17:30, 20:00
  Lokalizacja
  Scena Teatralna NOT - I piętro
  Gdańsk, Rajska 6
Ta historia zdarzyła się w liceum. Ale mogła wydarzyć się właściwie wszędzie, w korporacji, na wyjeździe integracyjnym, wśród znajomych, na imprezie czy w domu rodzinnym.

Pięcioro młodych ludzi zostaje na cały dzień odciętych od świata, od bodźców zewnętrznych, telefonów, mediów społecznościowych, od wszystkiego do czego są przyzwyczajeni. Dzielą ich zainteresowania, status społeczny i styl życia.

Tajemnicza, zamknięta w sobie dziwaczka Marta, królowa piękności, uzależniona od social mediów, przebojowa influencerka Klaudia, lizusowaty Eliasz, atrakcyjny sportowiec Łukasz i chuligan, zbuntowany raper Mati. Jest też surowa opiekunka, która nosi w sobie skrywaną tajemnicę, a jej odkrycie mocno namiesza.

Na początku milczą, z nudów zaczynają ze sobą rozmawiać, stopniowo porzucają uprzedzenia i odsłaniają swoje historie, zaczynają mówić o własnych lękach i najskrytszych pragnieniach. Dostrzegają w końcu, że pomimo różnic, więcej ich łączy, niż dzieli.

W końcu zbliżają się do siebie, nawiązują prawdziwe relacje.

Ten spektakl to zabawna i mądra opowieść o tym, że młodość to ekscytująca, pełna zawirowań i nieprzewidywalnych zwrotów akcji podróż, a punktem docelowym jest dorosłość. To historia o tym, że młodość to bolesny czas buntów i poszukiwań, ale także okres, w którym kształtują się marzenia i cele, a te mają wpływ na to kim stajemy się jako dorośli. To także opowieść o sile i znaczeniu komunikacji. Niezależnie od tego, w jakim punkcie swojego życia jesteśmy.

Obsada:

KLAUDIA - Kornelia STRZELECKA
MARTA - Iga KREFFT
MATI- Adam ZDRÓJKOWSKI / Kacper SASIN
ELIASZ - Patryk CEBULSKI
ŁUKASZ- Jan WIETESKA / Filip ORLIŃSKI
NAUCZYCIELKA - Magdalena KUMOREK

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery