stat
Impreza już się odbyła

Klub Komediowy z letnim Przekrojem

Redakcja Przekroju wraz z Klubem Komediowym zapraszają na spektakl improwizowany, zainspirowany letnim numerem kwartalnika.

Członkowie redakcji przeczytają ulubione fragmenty z letniego Przekroju", a także podzielą się anegdotami z życia kwartalnika. Na bazie tych opowieści aktorzy związani z projektem Wycieczki osobiste spontanicznie, na żywo i bez scenariusza stworzą na scenie świat absurdu.

W Gdyni redakcję kwartalnika reprezentować będą:
Marek Raczkowski
Monika Sękowska
Zuzanna Lewandowska
Miłada Jędrysik
Aleksandra Skórzak

Z ramienia Klubu Komediowego improwizować będą:
Marta Podobas
Karolina Norkiewicz
Łukasz Zajączkowski
Mateusz Lewandowski

O Klubie:

Klub Komediowy działa przy Placu Zbawiciela w Warszawie od 2014 roku. Klub to scena i bar. Codziennie można przyjść na spektakle, które są różnymi formami komedii na żywo, i przy okazji napić się piwa.

W naszym repertuarze mamy spektakle teatrów improwizowanym, kabaret literacki, spektakle pisane, stand-up i inne inicjatywy sceniczne, które są nowością na warszawskiej scenie teatralnej i klubowej. Przede wszystkim prezentujemy formaty i spektakle, które są naszymi oryginalnymi produkcjami: Musical improwizowany, Wycieczki osobiste, Wieczór krótkich gier, Speed dating improwizowany, Dubbingi niszczą i inne.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Gdzie słynny pisarz Günter Grass, laureat literackiej Nagrody Nobla, ma w Gdańsku swój pomnik razem z Oskarem - bohaterem "Blaszanego bębenka"?