• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Katechizm białego człowieka

spektakl dramatyczny
kasy:
690-424-284
wystawia:
Teatr BOTO
w ramach wydarzenia:
Scena Letnia Teatru BOTO
9.3
3 oceny
Katechizm białego człowieka

Bracia i Siostry!
Drodzy Pielgrzymi!

Dołóżcie starań, by wziąć udział w tym wspaniałym modlitewnym spotkaniu organizowanym przez firmę "Pielgrzymka z Klasą Piotr Gawron sp. z o.o." pod duchowym przewodnictwem Księdza Marka. Za cenę biletu wstępu macie szansę na zbawienie, a ponadto wykupiony obiad w hotelu "Pod Strzechą", gdzie dostąpicie okazji zakupu po promocyjnych cenach innowacyjnych technologicznie garnków Perptera.

Tegoroczna Pielgrzymka odbędzie się w intencji obrony wiary i wolności naszej Ojczyzny - Polski, matki, która wiele wycierpiała i wciąż na nowo cierpi. Informuje się także, że w tym roku będziemy drukować nowy śpiewnik z aktualnymi pieśniami (6,50 zł/szt., 2 szt.=10 zł) - stare śpiewniki są nieważne.

Tekst:
Jarosław Murawski
Reżyseria: Mirosław Neinert

Występuje: Hubert Bronicki

-----
HUBERT BRONICKI - absolwent PWST w Krakowie (2005). Aktor przede wszystkim teatralny (współpraca z teatrami w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Kielcach, Zabrzu I Katowicach), choć ma na swym koncie także liczne role filmowe. Na deskach Młodej Sceny katowickiego Teatru Korez z powodzeniem zadebiutował jako reżyser ("Kryzysy albo historia miłosna"Mihaia Ignata). To artysta poszukujący poza głównym nurtem, aktor świetnie wygrywający akcenty komediowe i satyryczne.

JAROSŁAW MURAWSKI - dziennikarz, dramatopisarz, scenarzysta, autor piosenek i podróżnik. Związany m.in. z "Gazetą Wyborczą", "Press", "Rzeczpospolitą", "Newsweek Polska". Ukończył kurs scenariopisarstwa w National Institute of Dramatic Art w Sydney. Jego debiutem dramatopisarskim była sztuka "Humanka". Złożonym tematem polskiej religijności, który podejmuje w "Katechizmie białego człowieka" Murawski zajął się już wcześniej w utworze "Na Boga!"- dramacie utrzymanym w formie trzynastozgłoskowego wiersza, o wręcz sensacyjnej fabule. Jest doskonałym obserwatorem zdarzeń codziennych, które ludziom umykają, przy czym potrafi je wzmocnić humorem i ująć w doskonałe formy sceniczne.

MIROSŁAW NEINERT - człowiek orkiestra, aktor teatralny, filmowy i dubbingowy, reżyser, konferansjer, dyrektor Teatru Korez w Katowicach. Wymyślił i prowadzi Letni Ogród Teatralny i Katowicki Karnawał Komedii. Jest laureatem licznych wyróżnień, m.in. Nagrody dla Młodych Twórców oraz nagrody Prezydenta Miasta Katowice. Nie wystarcza mu miejsca w Korezie, występuje także w Tatrze Telewizji, w filmach (ostatnio w głośnym "Jesteś Bogiem" grał teścia głównego bohatera), serialach, z Anną Dymną czytał w radiu "Wizyty Aniołów". Dubbinguje bajki emitowane przez popularne kanały dla dzieci, m.in. Jetix.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery