• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Katarzyna Żak - Młynarski - Kocham Cię życie

Koncert KOCHAM CIĘ ŻYCIE będzie cudowną podróżą po pięknych, znanych piosenkach Wojciecha Młynarskiego. Usłyszmy m.in: Kocham Cię życie, Nie ma jak u Mamy, Po co Babcię denerwować, Jesteśmy na wczasach, Piosenkę Starych Kochanków, Ogrzej mnie, Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał i wiele innych.

Pierwsza ważna nagroda w życiu Katarzyny Żak, to otrzymane ponad 30 lat temu wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w postaci warsztatów i rocznej opieki artystycznej Wojciecha Młynarskiego. Ta wspaniała i cenna dla aktorki nagroda zaowocowała recitalem i później nagraniem płyty Młynarski- jazz.

poezja śpiewana - koncerty w Trójmieście


Po trzech dekadach pracy w zawodzie powraca do twórczości Mistrza Słowa mierząc się z innymi tekstami, innymi interpretacjami, innymi aranżacjami i hołdem jaki chce złożyć tym koncertem swojemu Nauczycielowi...w podziękowaniu za wszystko czego się od Niego nauczyłaa.

Mam nadzieję, że przygotowany materiał spotka się z podobnym szerokim zainteresowaniem publiczności jak w przypadku moich dwóch poprzednich płyt- "Bardzo przyjemnie jest żyć" i "Miłosna - Osiecka". Koncert z towarzyszeniem wspaniałych muzyków- czterech osobowości muzycznych, którzy swoim talentem , niezwykłą muzykalnością , śpiewem i humorem absolutnie wypełniają przestrzeń tworząc niezwykły artystyczny team! Katarzyna Żak

Opinie

Sprawdź się

Jaką premierą teatralną zainaugurowano działanie obecnego gmachu Teatru Muzycznego w Gdyni?