stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Katarzyna Żak - Miłosna Osiecka (1 opinia)

Zapraszamy na recital Katarzyny Żak pt. "Miłosna Osiecka".

Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. Taki jest najnowszy koncert Katarzyny Żak zatytułowany "Miłosna Osiecka".

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


Wybrałam utwory, które są mi najbliższe - wyznaje aktorka. I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie.

Wydarzeniem na pewno są dwa nowe teksty Poetki, które aktorka dostała od Fundacji Okularnicy. Pierwszy to "Miłości potrzebna jest epika", do którego nikt dotąd nie napisał muzyki. Zrobił to teraz muzyk i kompozytor Witold Cisło. Drugi to tekst piosenki "Sprzedam cię" dawno wydany w tomiku poetyckim Agnieszki Osieckiej, a teraz Hadrian Tabęcki ozdobił go pięknymi nutami. Przepiękne aranżacje wszystkich 14 utworów koncertu stworzył świetny akordeonista Bartłomiej Krauze.

W koncercie usłyszymy również m.in: "Małgośkę", "Na całych jeziorach Ty", "Szpetni czterdziestoletni", "Okularnicy", "Weselne dzieci", "Siedzę w Mławie", "Wariatkę", "Balladę wagonową".

Kierownictwo muzyczne: Bartłomiej Krauze

Występują:

Katarzyna Żak

Hadrian Filip Tabęcki - piano
Witold Cisło - gitara basowa
Piotr Malicki - gitara

Przeczytaj także

Opinie (1)

 • Nic do pani nie mam

  Ale czy to nie dziwne, że ludzi idą słuchać jak aktorka śpiewa nie swoje piosenki...? Pewnie to się nazywa kultura i w ogóle - ale jakoś tego nie rozumiem. Nie trafia do mnie.
  To jak słuchać Sinatry albo Micheala Buble - pierwsz ot wirtuoz głosu i oryginał, drugi to ładny głos i nieswoje piosenki...
  Nie rozumiem.
  Ale luzik - nie idę, nie płacę, nie tracę nic, nie szkodzi mi. Po prostu musiałem się wygadać.

  • 1 2

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Kiedy powstało Akwarium Gdyńskie?