stat
PATRONAT

Katarzyna Żak - Miłosna Osiecka

Zapraszamy na recital Katarzyny Żak pt. "Miłosna Osiecka".

Liryczny, romantyczny, nostalgiczny. Po prostu miłosny. Taki jest najnowszy koncert Katarzyny Żak zatytułowany "Miłosna Osiecka".

piosenka aktorska - koncerty w Trójmieście


Wybrałam utwory, które są mi najbliższe - wyznaje aktorka. I zaśpiewałam je w sposób osobisty, niemal intymny. Jakby to były moje historie.

Wydarzeniem na pewno są dwa nowe teksty Poetki, które aktorka dostała od Fundacji Okularnicy. Pierwszy to "Miłości potrzebna jest epika", do którego nikt dotąd nie napisał muzyki. Zrobił to teraz muzyk i kompozytor Witold Cisło. Drugi to tekst piosenki "Sprzedam cię" dawno wydany w tomiku poetyckim Agnieszki Osieckiej, a teraz Hadrian Tabęcki ozdobił go pięknymi nutami. Przepiękne aranżacje wszystkich 14 utworów koncertu stworzył świetny akordeonista Bartłomiej Krauze.

W koncercie usłyszymy również m.in: "Małgośkę", "Na całych jeziorach Ty", "Szpetni czterdziestoletni", "Okularnicy", "Weselne dzieci", "Siedzę w Mławie", "Wariatkę", "Balladę wagonową".

Kierownictwo muzyczne: Bartłomiej Krauze

Występują:

Katarzyna Żak

Hadrian Filip Tabęcki - piano
Witold Cisło - gitara basowa
Piotr Malicki - gitara

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Zgodnie z planami miejskimi, obecna siedziba CSW Łaźnia miała pełnić bardzo oryginalną funkcję. Jaką?