stat
PATRONAT

Karuzela GNA (7 opinii)

Koncert KARUZELA GNA powraca! To spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem. Usłyszycie największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w zupełnie nowych aranżacjach. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: "Biała Armia", "Zacznij od Bacha", "Cichosza", "Nie pytaj o Polskę"czy "Ludzkie gadanie".

Relacja z imprezy

Ponad 40 artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, band, soliści, wizualizacje... To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: "Jesteś lekiem na całe zło", "Byłaś serca biciem", "Czas nas uczy pogody" i wielu innych. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

jazz - koncerty w Trójmieście


MUSIC EVERYWHERE: Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej.

Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że "muzyka to dopiero początek". Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć "w głośnikach wciąż muzyka gra". Jak im nie wierzyć?https://www.facebook.com/musiceverywhere

Przeczytaj także

Opinie (7)

 • Niestety słabo (5)

  Zacznę od końca. Owacje na stojąco po tym występie to trochę za dużo. A od początku. Szara scena a na niej ubrani w szare stroje artyści, od początku wrażenie smutku. Spodziewałem się radosnego, dynamicznego, porywającego spektaklu. Możliwości są wielkie, ale chyba grupa chyba jeszcze nie wie jak je wykorzystać. Sięgnięto po znane i trudne utwory i niestety nie nadano im "nowego" wyrazu. Zespół ustawił się na scenie w określonym szyku(nawet mieli białe kółka na podłodze, aby się nie pogubić) i tak trwał przez cały występ. Każdy wykonywał jakieś skromne ruchy albo, wyglądający trochę groteskowo, przysiad i to wszystko. To cała choreografia. Taką ilość artystów trzeba puścić w ruch albo rzeczywiście zrobić typowy występ chóru, ubrać jednakowo, ustawić w szyku i tylko śpiewać, ale dzisiejszemu widzowi to nie wystarcza. Spójrzmy na orkiestrę Malickiego. Tak muzycy niby siedzą i grają, ale jednocześnie tańczą. Grupa pewnie ma podobne aspiracje, ale musi jeszcze popracować na owacje na stojąco. A swoją drogą ludzie muszą być spragnieni jakiejkolwiek sztuki skoro tak reagują na przeciętny występ.

  • 1 12

  • Szanowny Panie Widzu z teatru muzycznego

   Ubrani jednakowo chórzyści - a nie lubi ubrani jednakowo.

   • 0 0

  • Szanowny Widzu z teatru muzycznego

   Jednakowe stroje dałyby wrażenie jeszcze większej szarzyzny. Chór był ubrany na czarno-srebrzyście z duża ilością mieniących się dodatkow, co na tle czarnej (nie szarej) sceny, dalo piękny efekt.
   Co najważniejsze, świetlisty image choru nie przyćmił muzyki, która była w tym miejscu najważniejsza.

   Co to był za koncert! Dotychczas nigdy nie uczestniczyłam w tego typu wydarzeniu.
   Gratulacje aranżerom - za tchniecie nowego życia w polskie hity - które w radio już mocno się znudziły
   oraz przezdolnej dyrygentce i cudownym chórzystom za wykony. Biję pokłony! Skąd się urwaliście?!

   Będę w przyszły piątek po raz kolejny na ich koncercie i nie mogę się doczekać!

   • 4 0

  • Mam oczy

   Nie byłam na tym koncercie - wybieram się dopiero na kolejny, ale mam oczy... Może pan próbować polemizować, ale ludzi pan nie oszuka - pana wypowiedź nie pasuje go tego, co widać na zdjęciach i filmach relacjonujących koncert. Również owacje na stojąco, o których sam pan wspomina, zaprzeczają pańskim spostrzeżeniom. Musi się pan więc srogo mylić. Współczuję odosobnienia i radzę zmienić lekarza.

   • 1 0

  • Krytyk sztuki

   Proszę następnym razem zamknąć oczy, to pomaga w rozwijaniu zmysłów i doznania przyjemności z występu oraz poczuć SERCE włożone przez Artystów.
   Mimo demokracji i wolnego słowa, Krytyka oraz groteskowa ocena na tym poziomie nie powinna mieć miejsca.

   • 2 0

  • Brawo Chór Music Everywhere

   Proszę Pana, koncert chóru to nie cyrkowe sztuczki, zwłaszcza jeżeli jest w 100 % na żywo. Świetny materiał muzyczny, zaśpiewany i wykonany profesjonalnie i z pasją. Nie wiem czego Pan oczekuje, ale koncert chóru to nie film akcji. Wielkie bawa dla dyrygentki, chóru i zespołu. Z przyjemnością pójdę na kolejne koncerty

   • 2 0

 • Brawo!!!

  Obserwuję Wasze poczynania od samego początku i jesteście chórem , który mega się rozwinął. Wiecie co robicie i robicie to świetnie! Macie wspaniałą dyrygentkę, która prowadzi Was na prawdę z sercem.
  Występ Karuzela był jak dla mnie fantastyczny, przywołujący wspomnienia i wzruszający. Świetna aranżacja, interpretacja na nowo i wykonanie.
  A jak ktoś potrzebuje kolorowych strojów i tańców to Sylweter Marzeń pewnie będzie teraz często w powtórkach na tvp2
  Karolina

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Wydawnictwo i księgarnia z Sopotu o tej samej nazwie to:

 

Najczęściej czytane