• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
Impreza już się odbyła
Aktualna impreza artysty
Karuzela Gna Orkiestrowo
PATRONAT

Karuzela GNA (7 opinii)

Koncert KARUZELA GNA powraca! To spektakularne wydarzenie, które zawiruje Waszym życiem. Usłyszycie największe przeboje polskiej muzyki rozrywkowej w zupełnie nowych aranżacjach. Nie zabraknie znanych wszystkim utworów, takich jak: "Biała Armia", "Zacznij od Bacha", "Cichosza", "Nie pytaj o Polskę"czy "Ludzkie gadanie".

Relacja z imprezy

Ponad 40 artystów na scenie, wyjątkowe brzmienie chóru Music Everywhere, band, soliści, wizualizacje... To równanie może mieć tylko jeden, fenomenalny wynik - ponad półtorej godziny niezapomnianych wrażeń. Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście! To prawdziwa uczta muzyczna dla fanów miksowania różnych stylów: pop, rock, jazz i muzyki współczesnej. Zanurzcie się w świecie niezwykłych dźwięków i poznajcie nowe oblicze znanych piosenek: "Jesteś lekiem na całe zło", "Byłaś serca biciem", "Czas nas uczy pogody" i wielu innych. Tego wydarzenia po prostu nie można przegapić!

jazz - koncerty w Trójmieście


MUSIC EVERYWHERE: Zapraszani do współpracy z czołowymi polskimi artystami podczas ogólnopolskich tras koncertowych. Stawali na scenie u boku Steczkowskiej, Piasecznego, Cugowskiego, Wyszkoni, Moś, Herbuta, Mlynkovej, Cerekwickiej, Niemen, Tomsona i Barona i wielu innych. Uczestniczą w realizacji największych projektów telewizyjnych i radiowych. Konsekwentnie zaprzeczają stereotypowi muzyki chóralnej.

Od lat wierni swojemu stylowi, łączą klasykę z nowoczesnością. Na scenie są jedną wibracją, a schodząc z niej powtarzają, że "muzyka to dopiero początek". Wierzą, że to, co najważniejsze, kryje się gdzieś pomiędzy dźwiękami. Uwielbiają rozrywkę - w muzyce i w życiu. Obiecują też, że po wyjściu z koncertu jeszcze długo będziemy słyszeć "w głośnikach wciąż muzyka gra". Jak im nie wierzyć?https://www.facebook.com/musiceverywhere

Opinie (7)

 • Niestety słabo (5)

  Zacznę od końca. Owacje na stojąco po tym występie to trochę za dużo. A od początku. Szara scena a na niej ubrani w szare stroje artyści, od początku wrażenie smutku. Spodziewałem się radosnego, dynamicznego, porywającego spektaklu. Możliwości są wielkie, ale chyba grupa chyba jeszcze nie wie jak je wykorzystać. Sięgnięto po znane i trudne utwory i niestety nie nadano im "nowego" wyrazu. Zespół ustawił się na scenie w określonym szyku(nawet mieli białe kółka na podłodze, aby się nie pogubić) i tak trwał przez cały występ. Każdy wykonywał jakieś skromne ruchy albo, wyglądający trochę groteskowo, przysiad i to wszystko. To cała choreografia. Taką ilość artystów trzeba puścić w ruch albo rzeczywiście zrobić typowy występ chóru, ubrać jednakowo, ustawić w szyku i tylko śpiewać, ale dzisiejszemu widzowi to nie wystarcza. Spójrzmy na orkiestrę Malickiego. Tak muzycy niby siedzą i grają, ale jednocześnie tańczą. Grupa pewnie ma podobne aspiracje, ale musi jeszcze popracować na owacje na stojąco. A swoją drogą ludzie muszą być spragnieni jakiejkolwiek sztuki skoro tak reagują na przeciętny występ.

  • 1 12

  • Szanowny Panie Widzu z teatru muzycznego

   Ubrani jednakowo chórzyści - a nie lubi ubrani jednakowo.

   • 0 0

  • Szanowny Widzu z teatru muzycznego

   Jednakowe stroje dałyby wrażenie jeszcze większej szarzyzny. Chór był ubrany na czarno-srebrzyście z duża ilością mieniących się dodatkow, co na tle czarnej (nie szarej) sceny, dalo piękny efekt.
   Co najważniejsze, świetlisty image choru nie przyćmił muzyki, która była w tym miejscu najważniejsza.

   Co to był za koncert! Dotychczas nigdy nie uczestniczyłam w tego typu wydarzeniu.
   Gratulacje aranżerom - za tchniecie nowego życia w polskie hity - które w radio już mocno się znudziły
   oraz przezdolnej dyrygentce i cudownym chórzystom za wykony. Biję pokłony! Skąd się urwaliście?!

   Będę w przyszły piątek po raz kolejny na ich koncercie i nie mogę się doczekać!

   • 4 0

  • Mam oczy

   Nie byłam na tym koncercie - wybieram się dopiero na kolejny, ale mam oczy... Może pan próbować polemizować, ale ludzi pan nie oszuka - pana wypowiedź nie pasuje go tego, co widać na zdjęciach i filmach relacjonujących koncert. Również owacje na stojąco, o których sam pan wspomina, zaprzeczają pańskim spostrzeżeniom. Musi się pan więc srogo mylić. Współczuję odosobnienia i radzę zmienić lekarza.

   • 1 0

  • Krytyk sztuki

   Proszę następnym razem zamknąć oczy, to pomaga w rozwijaniu zmysłów i doznania przyjemności z występu oraz poczuć SERCE włożone przez Artystów.
   Mimo demokracji i wolnego słowa, Krytyka oraz groteskowa ocena na tym poziomie nie powinna mieć miejsca.

   • 2 0

  • Brawo Chór Music Everywhere

   Proszę Pana, koncert chóru to nie cyrkowe sztuczki, zwłaszcza jeżeli jest w 100 % na żywo. Świetny materiał muzyczny, zaśpiewany i wykonany profesjonalnie i z pasją. Nie wiem czego Pan oczekuje, ale koncert chóru to nie film akcji. Wielkie bawa dla dyrygentki, chóru i zespołu. Z przyjemnością pójdę na kolejne koncerty

   • 2 0

 • Brawo!!!

  Obserwuję Wasze poczynania od samego początku i jesteście chórem , który mega się rozwinął. Wiecie co robicie i robicie to świetnie! Macie wspaniałą dyrygentkę, która prowadzi Was na prawdę z sercem.
  Występ Karuzela był jak dla mnie fantastyczny, przywołujący wspomnienia i wzruszający. Świetna aranżacja, interpretacja na nowo i wykonanie.
  A jak ktoś potrzebuje kolorowych strojów i tańców to Sylweter Marzeń pewnie będzie teraz często w powtórkach na tvp2
  Karolina

  • 4 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Plenerowych i Ulicznych Feta, odbywający się w różnych przestrzeniach Gdańska, przez 20 lat nie zawędrował nigdy na:

 

Najczęściej czytane