• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Kabaret Tenor

kabaret
kasy:
58 660-59-46
wystawia:
Fundacja Teatru Czwarte Miasto
czas trwania:
1 godz. 30 min. (bez przerw)
9.2
5 ocen
Kabaret Tenor - Czesław Jakubiec

Operowa rewelacja! Muzyka żartem śpiewana.
"Spotkanie z muzyką klasyczną z przymrużeniem oka" to autorski program Czesława Jakubca oparty na połączeniu elementów: estradowego show, kabaretowej zabawy z publicznością i filharmonijnej atmosfery.

Jakubiec, absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Łodzi, laureat wszystkich festiwali kabaretowych na których wystąpił, zdobywając uznanie krytyków i publiczności, artysta rozpoznawalny z kabaretowych programów telewizyjnych, popularne utwory operowe, operetkowe i musicalowe przedstawia w zupełnie nowych, zaskakujących, pełnych humoru aranżacjach, za każdym razem wywołując na widowni salwy śmiechu.

Artystę wspiera muzycznie znakomity pianista Tomasz Śliwiński.

Scena Letnia w Orłowie
Duża Scena
Wejście nr 17

W przypadku deszczowej pogody spektakl gościnny przeniesiony będzie na dużą scenę Teatru Miejskiego im. W. Gombrowicza w Gdyni ul. Bema 26. O ewentualnej zmianie zostaną Państwo poinformowani na 2 dni przed planowanym występem telefonicznie lub pocztą internetową.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery