stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Kabaret Neo-Nówka - Kazik sam w domu (2 opinie)

"Kazik sam w domu" to najnowszy program wrocławskiego Kabaretu Neo-Nówka. Tym razem mistrzowie ciętej riposty zabierają widzów w realistyczny świat codziennych obowiązków domowych. W tym programie, jak sam tytuł sugeruje, Neo-Nówka bierze na warsztat świat mężczyzn. Jest to niekonwencjonalna instrukcja obsługi współczesnego mężczyzny z której dowiemy się jak radzić sobie z facetem, jak facet sobie nie radzi i jak sobie z tym poradzić.

sie 21

sobota, godz. 17:00, 20:00

bilety 80 - 140 zł
Kup bilet
sie 22

niedziela, godz. 20:00

bilety 100 zł
Kup bilet
Elementem spinającym cały program jest zgrabnie poprowadzona fabuła archetypowej polskiej rodziny. W programie nie zabraknie autorskich piosenek, które są stałym elementem koncertów i niewątpliwym atutem Neo-Nówki.

Sami artyści nowy program streszczają jednym zdaniem: "Każdy jest Kazikiem swego losu".

Program jest zaskakujący, śmieszny i prawdziwy. Neo-Nówka nie zwalnia tempa i nie obniża lotów. Mistrzostwo w każdym calu.

Opinie (2)

 • Ich teleexpres ........Wspaniały i do tego na czasie !

  • 8 1

 • mieli dobre momenty

  ale teraz to kabareciarzy należy wyłączyć na rok a może i dwa bo są tak wtórni i wszystko idzie w kierunku zwykłego chamstwa. Nie da się słuchać.
  Ostatnia śmieszna pozycja to ksiądz któremu kuń nie jedzie z kadzidłem z marijuany. Ale i to jest na granicy choć śmieszne.
  I póżniej już nic i nic i nic.
  Troszkę można pośmiać sie z Jerzyk nie pije ale to inna bajka.
  Ogólnie za 105zł absolutnie nie warto bo za 105 zł opłacicie abonament za internet na 2 miesiące z tv za 1zł w pakiecie i zobaczycie to w TV vod itd.
  Artyści się przeceniają. A na 10 kanałów w 9 kabarety na poziomie przedszkolaków.
  Może jeszcze nie sięgneli poziomu takiego dna jak ci w tych starych sweterkach których chyba warto wysłać do psychuszki bo nikogo nie śmieszą a sami sie z tego śmieją ale przesyt takiej rozrywki jest widoczny.
  No i realnie do poziomu np piwnicy pod baranami czy nawet kabaretów z Mrągowa sprzed 10 lat to im daleko. A tematów jest wiele tylko ... weny brak.

  • 8 13

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Czy istnieje specjalna osobna nagroda przyznawana tłumaczom zagranicznych dzieł?