stat

Kabaret Moralnego Niepokoju (3 opinie)

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?

paź 24

sobota, godz. 15:30

bilety 75 - 135 zł
Kup bilet
gru 12

sobota, godz. 17:00

bilety 100 - 170 zł
Kup bilet
Szanowni Państwo,
mamy już informację dotyczące występu Kabaretu Moralnego Niepokoju, który miał się odbyć 5 kwietnia w Gdańsku i w Gdyni.
Występ w Gdańsku zostaje przeniesiony na 24 października, godz. 15:30, Scena Teatralna NOT
Występ w Gdyni zostaje odwołany.
Poszczególne bileterie będą się kontaktować z osobami, które zakupiły bilety na te wydarzenia w celu przebookowania miejsc lub zwrotu kosztów.


Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).

A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

Opinie (3)

 • Dlaczego tak tanio za bilety! (1)

  Ceny powinny być 750 zł- 1350 zł, za tanio nie idę

  • 5 1

  • bilety

   możesz naddatek pieniędzy przeznaczyć na zbożny cel Amen .Każdy ma własną wolę !

   • 0 0

 • ceny przesada

  wchodze w kup bilecik a tam w gdańsku tylne rzedy 90pln prosze was.....dramat

  • 0 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Kto był inicjatorem Gdańskiej Korporacji Tańca?