• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport
stat
PATRONAT

KASzKiET - Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią (1 opinia)

KASzKiET po raz trzeci na deskach Sceny Muzycznej. To tzw. Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią, na których każdy chętny może wystąpić, prezentując swoje umiejętności z różnych dziedzin sztuki.

 
Dzięki KASzKiETowi amatorzy zajmujący się różnymi dziedzinami sztuki, mogą prezentować swoje talenty szerszej publiczności. Niezależnie, czy piszesz poezję czy prozę, kręci cię stand-up, śpiewasz utwory własne czy covery, a może grasz na instrumencie, to we wszystkich przypadkach KASzKiET to wydarzenie dla Ciebie mówi Michał Wolski, prowadzący wydarzenia.
 


Zgłosić się można solo lub w grupie. Warto jednak pamiętać, że na wydarzenie akceptowane są występy osób w wieku 16+.
Przewidywany czas występu na prezentację indywidualną to 5-7 minut, a w zespołową 10-15 minut. Artystów zapraszamy na występy wraz z publicznością. Dozwolone jest użycie rekwizytów i instrumentów.
 
Mile widziana jest także krótka prezentacja lub podsumowanie występu z uzasadnieniem wyboru danego repertuaru.
Spotkania odbywają się w siedzibie Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury w Parku Oruńskim, przy ulicy Nowiny 2b w Gdańsku. Wszystkie spotkania rozpoczną się o godzinie 18:00, a zakończoną po prezentacji wszystkich zgłoszonych występów.
 
Tematyka występów jest dowolna, ale agitacja polityczna i obraźliwe wypowiedzi nie będą akceptowane. Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko i krótką informację na temat wystąpienia należy wysyłać na adres mailowy: scenamuzyczna@gak.gda.pl, a wszelkie pytania można kierować pod nr tel: 515 394 696.

Informacja o biletach

24 .02.24, 23.03.24
27.04.24, 08.06.24
G 18:00

Opinie (1)

 • Serdecznie zapraszam

  Wstęp wolny, zachęcam do zgłoszeń!

  Michał Wolski,
  prowadzący

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W 2017 roku brytyjski książę William i księżna Kate odwiedzili:

 

Najczęściej czytane