• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
PATRONAT

KASzKiET: Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią

W 2023 r. do Sceny Muzycznej GAK powróciły, kultowe już, wydarzenia KASzKiET. Są to tzw. Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią, na których każdy chętny może wystąpić, prezentując swoje umiejętności z różnych dziedzin sztuki. W ramach drugiej edycji wydarzenia spotkania odbywają się cyklicznie raz w miesiącu, od stycznia aż do czerwca.

Kameralne Artystyczne Spotkania z Kulturą i Elokwentną Treścią to cykl wydarzeń, który powstał w listopadzie 2021 roku. Dzięki niemu amatorzy zajmujący się różnymi dziedzinami sztuki, mogą prezentować swoje talenty szerszej publiczności.  Niezależnie, czy piszesz poezję czy prozę, kręci cię stand-up, śpiewasz utwory własne czy covery, a może grasz na instrumencie, to we wszystkich przypadkach KASzKiET to wydarzenie dla Ciebie  mówi Michał Wolski, prowadzący wydarzenia.

W tym miesiącu odbędzie się już finałowe spotkanie, na którym będzie można zobaczyć, najlepsze występy minionych spotkań wybrane za pomocą głosowania widzów. Wszystkich chętnych zapraszamy do uczestniczenia jako widownia. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rezerwacji miejsc.

Przewidywany czas występu na prezentację indywidualną to 5-7 minut, a w zespole 10-15 minut. Dozwolone jest użycie rekwizytów i instrumentów. Mile widziana jest także krótka prezentacja lub podsumowanie występu z uzasadnieniem wyboru danego repertuaru. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Sceny Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury w Parku Oruńskim, przy ulicy Nowiny 2b w Gdańsku.

Najbliższe spotkanie 17 czerwaca, będzie wielkim finałem podsumowującym cały cykl tegorocznych spotkań. Rozpocznie się o godzinie 18:00, a zakończy po prezentacji wszystkich występów. Na spotkaniu publiczność zagłosuje na najlepszy występ, a zwycięzcy zdobędą pamiątkowe kaszkiety oraz możliwość indywidualnego występu na scenie Sceny Muzycznej GAK.

Tematyka występów jest dowolna, ale agitacja polityczna i obraźliwe wypowiedzi nie będą akceptowane. Wszelkie pytania można kierować pod nr tel: 515 394 696.

Termin: 17 czerwca, godz. 18.00

Opinie

Sprawdź się

Czy istnieje specjalna osobna nagroda przyznawana tłumaczom zagranicznych dzieł?