Patronat

Judy - wyznanie gwiazdy - spektakl gościnny

spektakl muzyczny
Bilety
Kup bilet 75 - 115
wystawia:
HQE spółka cywilna
czas trwania:
100 minut
Judy - wyznanie gwiazdy
10.0 2 oceny 1 10
 • Bilety
  Cena normalna: 75,95,115 zł
  Kup bilet
  lis 7
  Niedziela, 7 listopada
  godz. 19:00
  Lokalizacja
  Teatr Muzyczny
  Gdynia, pl. Grunwaldzki 1
"Judy - wyznanie gwiazdy"
Obsada: Hanna Śleszyńska oraz Piotr Tołoczko / Hubert Podgórski

Szokująca, zabawna i wzruszająca historia gwiazdy, którą podziwiały miliony.Znajdujemy się sama na sam z aktorką w jej garderobie. Przed nią koncert w Kopenhadze, jak się okaże ostatni, za kilka miesięcy zginie tragiczną śmiercią. Do wyjścia na scenę zostało kilkadziesiąt minut. Słuchamy opowieści o życiu, karierze, miłościach, dzieciach, wzlotach i upadkach, uzależnieniach, o bezwzględności producentów. Mówiąc w skrócie o świecie, w którym liczy się tylko pieniądz i to, czy ten pieniądz jeszcze możesz zarobić.

Judy Garland to jedna z najlepszych aktorek filmowych w historii kina amerykańskiego, obdarzona wspaniałym głosem, znana między innymi z filmu Victora Fleminga "Czarnoksiężnik z krainy Oz". Spektakl, niczym sprytny paparazzi, pokazuje gwiazdę od najbardziej intymnej strony. Widzowie, jakby przez dziurkę od klucza, mogą podglądać sławną aktorkę w momentach jej życiowych wzlotów i upadków, zaglądać w jej duszę i odkrywać osobiste tajemnice. W 2006r. sztuka podbiła Broadway. Główną rolę grała żona autora, amerykańska aktorka Adrienne Barbeau. Tu w rolę zachodniej gwiazdy wciela się ulubiona aktorka polskich widzów - Hanna Śleszyńska. Artystka w mistrzowski sposób wciela się w postać Judy, która, jak każdy celebryta, wiedzie podwójne życie - osobiste i to, które trafia na scenę, łamy pism, ekrany telewizorów i kin. Opowieść porywa widzów, którzy wraz z gwiazdą przeżywają jej wielkie miłości, namiętności, porażki i tragedie oraz walczą o jej szczęście i własną kobiecość. Szokująca, zabawna i wzruszająca historia gwiazdy, którą podziwiały miliony. Prawda o życiu, której nie przeczytamy w gazecie, internecie, nie obejrzymy w telewizji - top secret. A, jak wiadomo, im ściślej strzeżona tajemnica, tym bardziej fascynująca opowieść.

Obsada: Hanna Śleszyńska, Hubert Podgórski / Piotr Tołoczko
Reżyseria: Sławomir Chwastowski
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: David Zaleski, Varvara Frol
Autor: Billy van Zandt

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery