stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jubileuszowa Wystawa Plakatu FETA 25 lat

W tym roku Feta obchodzi 25 urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy kilka wspominkowych wydarzeń. Jednym z nich jest jubileuszowa wystawa plakatu FETA 25 lat.

15 września - 8 października 2021, godz. 10:00 - 17:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Prezentowane prace będą puszczały oczko do przechodniów na ulicy, w tramwajach i innych zaskakujących miejscach. Ekspozycja pojawi się także na jednym z placów Głównego Miasta na terenie Forum Gdańsk.
Wystawa będzie prezentowała plakaty, które w ciągu tego ćwierćwiecza towarzyszyły festiwalowi. Wśród prezentowanych autorów znajdują się laureaci dorocznego Konkursu na Plakat FETY, oraz artyści, którzy zostali poproszeni o stworzenie plakatów do pierwszych edycji lub edycji jubileuszowych.

Wśród nich są:
Waldemar Marszałek, Rafał Kowalski, Czesław Tumielewicz, Tomasz Bogusławski, Joanna Górska, Paweł Król, Tomasz Nowakowski, Krzysztof Wieczorek, Agata Stachowiak, Bartosz Choryan, Filip Cieślak, Nikodem Pręgowski, Agnieszka Ziemiszewska, Robert Raczek, Jacek Wielebski, Agnieszka Gawędzka, Joanna Rusinek i Filip Kalkowski, Joanna Marjak, Łukasz Twardowski, Natalia Marszałek, Krzysztof Cybulski, Jerzy Skakun, Joanna Górska, Katarzyna Korzeniecka i Szymon Rogiński, Edyta Kaczmarek, Anna Sobczyk.
Nie zabraknie też wyjątkowego pierwszego plakatu narysowanego przez Kazimierza Kalkowskiego oraz nagrodzonego w tym roku projektu Marka Maciejczyka którego motyw przewodni, czyli oczka stały się inspiracją dla opracowania graficznego jubileuszowej wystawy.

Szukajcie nas w mieście już od poniedziałku!

Partner wydarzenia: Forum Gdańsk

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Scena Letnia Teatru Miejskiego im. Witolda Gombrowicza w Orłowie działa od...?