stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Joanna Knitter & Jarosław Ziętek

Oliwski Ratusz Kultury zaprasza na koncert jednego z najlepszych i najbardziej lubianych duetów bluesowych, tym razem w akustycznym wydaniu. Knitter & Ziętek Duo występują razem jako niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju duet grający bluesa akustycznego i jego okolice.

Muzycy zaczęli swoją współpracę w 2005 roku i od tego czasu zagrali mnóstwo koncertów w klubach całej Polski, gdzie za punkt honoru obrali przekonanie słuchających, że blues to jest to!
Na repertuar duetu składają się, między innymi, piosenki Bonnie Raitt, Boba Dylana czy Lindy Ronstadt, ale, jeśli atmosfera sprzyja, zespół gra także Simona i Garfunkela, a także utwory z nurtu poezji śpiewanej, oscylującej głównie wokół Agnieszki Osieckiej i Jeremiego Przybory.

jazz - koncerty w Trójmieście


Joanna Knitter - znana trójmiejska wokalistka jazzowa, kompozytorka, autorka tekstów, wykładowczyni na wydziale jazzowym Akademii Muzycznej w Gdańsku.
Jarosław Ziętek - gitarzysta, wokalista, kompozytor, autor tekstów, aranżer d.j., kabareciarz; najdłużej dobrze zapowiadający się bluesman w Trójmieście.

 

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Cenioną w środowisku Wrocławską Nagrodę Poetycką Silesius w 2010 roku otrzymał trójmiejski poeta...