Impreza już się odbyła

Joanna Bentkowska-Hlebowicz - wystawa

Stowarzyszenie Promocji Artystów Wybrzeża ERA ART zaprasza na wystawę malarstwa Joanny Bentkowskiej-Hlebowicz w dniach od 26 lipca do 2 października 2018 r. do lokalu artystycznego TYGIEL w Gdyni, ul. Abrahama 86, wejście od Władysława IV.

4 września 2020 - 31 stycznia 2021, godz. 10:00

Wstęp wolny

22 stycznia - 15 lutego 2021, godz. 12:00 - 16:00

Gdańsk,
Wernisaż w dniu 25.07.2018 r. o godznie 19.00

Joanna Bentkowska-Hlebowicz ukończyła studia na Wydziale Wychowania Artystycznego WSP w Olsztynie. Dyplom w Pracowni Malarstwa i Rysunku profesora Kiejstuta Bereźnickiego. Doktorat na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Pracuje w Instytucie Sztuk Pięknych Wydziału Sztuki na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Należy do Stowarzyszenia Areszt Sztuki i Stowarzyszenia Promocji Artystów Wybrzeża ERA - ART oraz Fundacji Wyłom. Zorganizowała 30 wystaw indywidualnych m.in. w Olsztynie, Gdyni, Warszawie, Rzeszowie, Lidzbarku Warmińskim, Zebrzydowicach i Czeskim Cieszynie oraz brała udział w ok. 100 konkursach oraz wystawach zbiorowych w kraju i za granicą m.in. we Włoszech, Francji, Serbii, na Ukrainie, w Korei Płd. Holandii, Niemczech i Chorwacji. Tym razem zapraszamy serdecznie na wystawę w Gdyni.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jakie dwie sztuki zrealizował w Teatrze Wybrzeże Jan Klata?