• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Scena

Wszystkie kategorie
Kalendarza imprez
Aktualnie brak w repertuarze trójmiejskich teatrów

Jezioro łabędzie - spektakl gościnny

balet
kasy:
58 320-62-62
wystawia:
Polska Filharmonia Bałtycka
Russian Grand Ballet
Jezioro łabędzie

Klasyczna historia "Jeziora łabędziego" nabiera nowego życia, gdy jest wykonywana przez Russian Grand Ballet. Istnieje dobry powód, dla którego "Jezioro łabędzie" jest nazywane "baletem wszystkich baletów". Połączenie czystego romantyzmu, opowieść o miłości i oszustwie oraz muzyka słynnego baletu Czajkowskiego, wszystko to nadal dociera do nowych pokoleń widzów.

Szansa doświadczenia niesamowitego rezultatu pracy twórczej Piotra Czajkowskiego i zapierającej dech w piersiach choreografii Mariusa Petipy w wykonaniu rosyjskiego zespołu dostarcza niezapomnianego widowiska.

Odkąd został oficjalnie utworzony i zaczął objeżdżać świat, Russian Grand Ballet zyskał reputację dzięki niezwykle utalentowanej obsadzie i wszechstronności. Zespół wykonuje zarówno krótkie balety typu "divertissement", jak również pełnej długości tradycyjne balety.

Rosyjski balet ma charakter i własną bogatą tradycję. Baletmistrzem Wielkiego Rosyjskiego Baletu jest Vladimir Troshchenko, który jest Honorowym Artystą Rosji. Poświęcił całe swoje życie ponadczasowym i pięknie zachowanym tradycjom rosyjskiego baletu. Aby obejrzeć Wielki Rosyjski Balet w całej jego okazałości pamiętaj o kupieniu pary biletów na Wielki Rosyjski Balet, gdy będzie miał spektakl w twoim mieście!

Opinie

Pod patronatem

Nadchodzące premiery