stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód - Rosyjski Klasyczny Balet (5 opinii)

Pod koniec stycznia będzie szansa na obejrzenie spektaklu "Jezioro Łabędzie. Klasyka i Lód" w wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu (Classical Russian Ballet) pod kierownictwem Hasana Usmanova z udziałem solistów Teatru Wielkiego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Petersburg). To połączenie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie.

Relacja z imprezy

lis 16

wtorek, godz. godz., 20:00

Gdynia,
bilety 129, 149, 169 zł
Kup bilet
lis 27

sobota, godz. 11:00

Gdańsk,
bilety 30 zł
Kup bilet
Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu wykorzystana zostanie tradycyjna scena baletowa i lód, na których wystąpi Rosyjski Balet Klasyczny pod kierownictwem Hasana Usmanova. Widowisko w wykonaniu najlepszych tancerzy i łyżwiarzy figurowych Rosji! To spektakl dla całej rodziny i kwintesencja tego, co najlepsze w rosyjskiej kulturze ostatniego stulecia. Możecie Państwo zobaczyć połączenie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie. I choć połączenie tak odmiennych dziedzin wydawałoby się niemożliwe, współczesny teatr wciąż ewoluuje, odkrywając przed widzami nowe, niezbadane dotychczas zakątki.

To wyjątkowa okazja, by przeżyć wraz z aktorami historię wpisaną do dziedzictwa kultury światowej - niesamowitą legendę o wiecznej i pięknej miłości, zdradzie oraz walce dobra i zła. To widowisko na światowym poziomie, które dostarczy niezapomnianych emocji i pozostających w pamięci wrażeń.

Balet odbywa się w dwóch aktach.
Czas trwania: 2 godziny 20 minut z przerwą (20 minut)
Muzyka: Piotr Czajkowski
Kierownik: Hasan Usmanov

Opinie (5)

 • Musi wyglądać fantastycznie w scenerii nowoczesnego boiska

  za 180 pln

  • 2 1

 • (1)

  https://www.rcballet.com/about-us

  Dla redakcji

  • 1 1

  • Asia

   Katarka, to nie ta ekipa... link: http://www.rusballet.com/eng/about_us_en.html

   • 0 0

 • hołota na sali (1)

  super występ, ludzie idioci.
  na balet z naczosami i popcornem
  zdjęcia z flashem w trakcie występu

  • 3 0

  • Popieram

   Siedziałam w pierwszym rzędzie, obok mnie Pan w średnim wieku że swoją towarzyszka.. Ona szeleściła opakowaniem po chipsach, których domagał się jej partner. Zero kultury!!!!! oraz szacunku dla występujących.Przedstawienie przewidywało przerwę, pomimo to ludzie nie są w stanie wytrzymać bez podjadania nawet 50 min. Balet piękny... Tylko denerwujące zachowanie ludzi rozprasza całe przedstawienie

   • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

W 1994 doszło w Gdańsku do wypadku autobusu, w którym zginęły 32 osoby. W której dzielnicy doszło do katastrofy?

 

Najczęściej czytane