• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jest miło.ść - Budowanie harmonii i równowagi w relacjach

Zapraszamy na Walentynki z Wyspą Skarbów GAK - Jest miło.ść. W ramach spotkania odbędzie sie rozmowa nt "Budowanie harmonii i równowagi w relacjach".

Budowanie harmonii i równowagi w relacjach - rozmowa transmitowana live na portalu FB/Wyspa Skarbów GAK.

Wydarzenie otwarte dla publiczności zgodnie z Regulaminem dostępnym na www.wyspaskarbow.gak.gda.pl

Prowadzenie: Andrzej Żak i Beata Szalkowska.

Kobiecość - Męskość. Bliskość. Czułość. Równowaga i harmonia. Powstają w każdym z nas jako wynik integracji dwóch komplementarnych aspektów żeńskiego i męskiego. W kameralnym gronie specjalistów dotkniemy pytań czym jest kobiecość, czym męstwo? Przyjrzymy się silnym archetypom męskiej i żeńskiej energii. Poszukamy odpowiedzi na pytanie jak poszerzyć rozumienie własnej męskości I kobiecości? I dlaczego warto to robić?

Pragniesz zmiany w Twoim Życiu? Chcesz się dowiedzieć jak odróżnić dobrą relację od destrukcyjnej i nierokującej? Jak sobie radzić z trudnymi sytuacjami w życiu, gdzie pojawia się ból, tęsknota, odrzucenie, brak siły do działania, lęk o relację czy strach przed budowaniem przyszłości?

Najlepiej robią nam dobre relacje. Relacje w których doświadczamy swojej mocy, obfitości, kreujemy esencję miłości, bliskości i czułości. Zapraszamy do rozmowy na temat wspierania relacji partnerskich dla tych, którzy chcą lepiej zrozumieć dlaczego doświadczają trudności w swoich związkach, poszukują sposobów, by sobie z nimi radzić. Porozmawiamy o Uczuciach, Szacunku do siebie, Tworzeniu i Rozwoju osobistym.

Gośćmi walentynkowego spotkania pod hasłem Budowanie harmonii i równowagi w relacjach będą:

JOANNA GRABSKA, która za pomocą ostrych, bezpośrednich pytań rozprasza słuchacza, pomaga mu wydostać się ze strefy komfortu, zdjąć maskę i skupić się na autentycznym rozwoju osobistym. Wszystko po to, aby rozpuszczać mechanizmy, przekonania i poczuć więź ze samym sobą, którą ma uzdrawiająca moc. Trenerka, terapeutka systemowa z 22-letnim doświadczeniem, prowadzi sesje indywidualne, warsztaty, coaching, własnego bloga, trening biznesowy.

RAFAŁ GÓRNIAK - ojciec, psycholog. Prowadzi warsztaty i sesje indywidualne: pracuje z emocjami, ciałem i świadomością. Od dziesięciu lat uczestniczy w Kręgach Mężczyzn czerpiących z duchowości rdzennych kultur. Prowadzi warsztaty dla mężczyzn Ogień serca, w tym warsztaty dla ojców oraz warsztaty uzdrawianie relacji z rodzicami: Spotkanie z Ojcem i Spotkanie z Mamą; spotkania i warsztaty o życiu i umieraniu, medytacje Połączenia z Duszą, kręgi śpiewu intuicyjnego oraz warsztaty odkrywania Ścieżki Serca. W pracy z ludźmi korzysta z wielu metod i narzędzi rozwoju (z psychoterapii Gestalt, Psychologii Zorientowanej na Proces, ustawień rodzinnych).

ZAPRASZAMY!
Gdański Archipelag Kultury Wyspa Skarbów
Dom Kultury / Galeria / Muzeum
ul. Turystyczna 3, Gdańsk Sobieszewo
tel. 58 323 91 15, wyspaskarbow.gak.gda.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile lat istniała Sopocka Scena Off de BICZ?