• Kino
 • Mapa
 • Ogłoszenia
 • Forum
 • Komunikacja
 • Raport

Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij - spektakl gościnny

komedia
Bilety
Kup bilet 110
 • Bilety
  Cena normalna: 110-130 zł
  Kup bilet
  lut 24
  Piątek, 24 lutego
  godz. 17:30, 20:30
  Lokalizacja
  Scena Teatralna NOT - I piętro
  Gdańsk, Rajska 6
"Jeśli pragniesz kobiety to ją porwij"

Młody, przeciętnej urody mężczyzna Adam, trochę zakompleksiony, trudniący się stereotypowo nudnym zawodem księgowego pragnie kobiet i kolekcjonuje je jak znaczki. Swoje trofea zdobywa w niekonwencjonalny sposób - porywa je. Nigdy nie wie, na kogo może trafić, ale stara się dogadzać swoim ofiarom. Zawsze przygotowuje pyszną kolację, wino, deser, a zastawę dopasowuje do stroju kobiety. Porwane kobiety są związane, zakneblowane i muszą towarzyszyć swojemu oprawcy.

Po kolacji i rozmowie porywacz wypuszcza swoją ofiarę i na ogół wszystkie uciekają, aż do czasu, kiedy jedna z porwanych dam zakochuje się w Adamie i chce się z nim związać. Wtedy bohater okazuje się "mocny tylko w gębie", bo rzeczywistość go przerasta.

Ponadto kobiet, które oczarował swoim sposobem bycia i rozkochał poprzez sam fakt zaoferowania im przygody życia, jest więcej. Bohater osaczony przedstawicielkami płci pięknej szuka ratunku, ale zamiast tego przybywa mąż jednej z wielbicielek i zaczynają się dziać zaskakujące rzeczy...

Zapraszamy na nową, przezabawną komedię twórców Triathlon Story i Dobry Wieczór Kawalerski.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Pod patronatem

Nadchodzące premiery