stat
Wydarzenie już się odbyło

Jesienny Literacki Sopot, rozmowy online. Wojciech Bonowicz.

W wywiadzie z Wojciechem Bonowiczem będzie można posłuchać o kulisach tworzenia biografii ks. Tischnera ("Tischner. Biografia", wyd. Znak.). To nie tylko oparta na faktach, rzetelna relacja o życiu i kształtowaniu się wybitnego filozofa, ale przede wszystkim pasjonujący reportaż biograficzny, którego autor dociera do najbardziej zaskakujących miejsc, do najmniej spodziewanych świadków, by dzięki nim pełniej zrozumieć swojego bohatera. Rozmowę z autorem poprowadzi Dorota Karaś.

Link do wydarzenia: https://youtu.be/PbtahuPyE64

Rozmowa będzie tłumaczona na polski język migowy.

Na żywo

Zobacz transmisję live


Uwaga! Zmiana terminu spotkania na 30 listopada.


Wojciech Bonowicz, poeta, publicysta, stały felietonista "Tygodnika Powszechnego" i miesięcznika "Znak". Autor m.in. bestsellerowej biografii "Tischner", "Dziennika końca świata", książek dla dzieci "Bajki Misia Fisia" i "Misiu Fisiu ma dobry dzień", rozmów z Michałem Hellerem i Wojciechem Waglewskim, a także siedmiu tomów poetyckich. W 2007 roku otrzymał Nagrodę Literacką Gdynia za "Pełne morze", zbiór "Polskie znaki" był nominowany do Nagrody Silesius (2011), a tom "Druga ręka" do Literackiej Nagrody Nike i Nagrody im. Wisławy Szymborskiej (201. Mieszka w Krakowie

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

W którym polskim mieście oficjalnie zainaugurowano obchody polskiej prezydencji w Unii Europejskiej w 2011 roku?

 

Najczęściej czytane