stat
Impreza już się odbyła

Jesienne Wspomnienia. Koncert zespołu Jesienne Róże.

Jesienne Wspomnienia wyśpiewane przez zespół Jesienne Róże wprowadzą nas w nostalgiczny nastrój. Wysłuchamy piosenek i poezji patriotycznej w poczuciu narodowej dumy. Pochylimy się też nad artystami, których przyszło już nam pożegnać, a za których talentem niezmiennie tęsknimy. Będą to m.in. utwory Anny German, Zbigniewa Wodeckiego, Agnieszki Osieckiej i Krzysztofa Krawczyka.

Jesienne Róże - Zespół wokalny działający przy Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP już ponad trzydzieści lat. Składa się z nauczycieli emerytów. Na przestrzeni lat zmieniali się członkowie, jak i prowadzący. Zespół przygotowuje programy tematycznie związane z Dniem Kobiet, Konstytucją 3 Maja, Dniem Nauczyciela, rocznicą odzyskania Niepodległości. Zespół oprócz wymienionych już uroczystości, występuje na spotkaniu wigilijnym i śniadaniu wielkanocnym dla samotnych nauczycieli emerytów, oraz na Zlotach Gwiaździstych.

koncerty w Trójmieście


"Wielką radość sprawia nam to, że możemy dostarczyć widzom trochę radości i wzruszeń, że jesteśmy potrzebne emerytom, którzy nie wyobrażają sobie świąt bez naszego udziału." - mówią o sobie artyści.

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Czy gdyński Festiwal Polskich Sztuk Współczesnych R@Port to pierwszy w historii taki festiwal w Polsce?