Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jerzy Kryszak Show (2 opinie)

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza w sobotę 23 listopada 2013 roku na występ legendarnego twórcy polskiej sceny kabaretowej - aktora, satyryka i parodysty - Jerzego Kryszaka.

kwi 23

czwartek, godz. 19:00

Gdynia,
bilety 60 zł
ulgowy 45 zł
Kup bilet
cze 27

sobota, godz. 17:00, 20:00

bilety 75-120 zł
Jerzy Kryszak jest artystą kabaretowym propagującym dowcip publicystyczny pełen świeżego spojrzenia na bieżącą scenę polityczną, ze zręcznością, obnażający jej wady i słabości. Każdy jego występ jest wydarzeniem nadzwyczajnym i niepowtarzalnym. Siła jego satyry bierze się stąd, że spotyka się bezpośrednio z publicznością i angażuje ją w swoje skecze, czym buduje niepowtarzalną atmosferę. Aktor z niezwykłą precyzją i umiejętnością wciela się w postać którą naśladuje. Gestykuluje, zmienia głos, w konsekwencji tworząc niepowtarzalne widowisko, na które publiczność nie pozostaje obojętna, niezmiennie reagując śmiechem i brawami.

Organizator: Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury

Informacja o biletach

  • Bilet normalny
    30 zł
Bilety w cenie 30 zł do nabycia: w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku, od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 20:00; w kasach Lodowiska Miejskiego w Gdańsku na Placu Zebrań Ludowych oraz za pośrednictwem serwisu Bilety24.pl.

Opinie (2)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Która z inicjatyw nie jest Miejskim Znakiem Kultury Szymona Wróblewskiego?