stat
Impreza już się odbyła

Jazz z Janittą i Michałem

W ,,Muzyczny piątek'' będzie niezwykły wieczór z jazzem. W naszym Cafe & Drink Bar wystąpi dwójka niesamowitych muzyków znanych w Polsce i zagranicą. Justyna Janitta Borkowska (wokal) i Michał Ciesielski (piano). Zabiorą Was w niezwykłą podróż z muzyką jazzową. A kto był i słyszał to wie, że koncert Janitty i Michała to niesamowite przeżycie. Nie może Was zabraknąć.

W każdy ,,Muzyczny piątek'' mamy dla Was HAPPY HOURS!!! Drugi drink -50% od 19-22.

jazz - koncerty w Trójmieście


Justyna Borkowska- w muzycznym świecie znana jako Janitta, od najmłodszych lat żyje muzyką i śpiewem. Wychowana w rodzinie muzycznej już jako dwunastolatka zaśpiewała na scenie Teatru Miejskiego w Gdyni na koncercie z okazji jubileuszu miasta. Jest laureatką wielu nagród w konkursach poezji śpiewanej zarówno na scenach trójmiejskich, jak i ogólnopolskich. Była związana m.in. z zespołem "Koleczkowianie". Wystąpiła również na scenie wspólnie z Jarosławem Śmietaną i jego zespołem, w nowatorskim projekcie "Jazz po Kaszubsku". W wieku 19 lat wyjechała do Wrocławia, tam kształciła swój głos pod okiem świetnych profesorów wykładających na wrocławskiej Akademii Muzycznej, wielokrotnie uczestniczyła w profesjonalnych warsztatach wokalnych z jazzu, swingu i soulu. Gościnnie występowała w musicalach. Ma również za sobą liczne koncerty w Europie i na świecie. W 2009 roku zdobyła statuetkę "Bursztynowego mikrofonu" na Festiwalu Artyści Dzieciom w Gdyni. W 2011 roku wzięła udział w emitowanej przez TVP2 "Bitwie na Głosy". Z zespołem, którym kierował Maciej Miecznikowski została ćwierćfinalistką programu. Z tą samą grupą wokalistów współpracowała przez długi czas. Obecnie oprócz pracy nad swoim materiałem, na co dzień współpracuje w licznych projektach z muzykami Trójmiasta.

Michał Ciesielski - kompozytor, aranżer i pianista jazzowy. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku specjalności Kompozycja i Aranżacja Jazzowa oraz Instrumentalistyka Jazzowa. Przez rok studiował w Instytucie Jazzu w Katowicach. Michał ma na swoim koncie kilkadziesiąt autorskich kompozycji oraz ponad kilkaset aranży na przeróżne składy (od tria fortepianowego, przez kwartet smyczkowy, zespół wokalny, chór po big band i orkiestrę symfoniczną) w różnych stylistykach (jazz, muzyka poważna, pop, funk, gospel, muzyka do sztuk teatralnych i do filmu). Jest laureatem licznych nagród (Międzynarodowy Konkurs Kompozytorski im. Krzysztofa Komedy w Słupsku, Europejskie Integracje Muzyczne w Żyrardowie, Fama 2011, RCK pro Jazz Festiwal, School & Jazz Festiwal, Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej Wschody (nagroda dla najlepszego akompaniatora), Międzynarodowy konkurs jazzowy Big Sky 2016, Novum Jazz Festiwal 2017),. Jako pianista jazzowy występował z licznymi składami w całej Polsce, a także w Niemczech, Anglii, Holandii, Włoszech, i Rosji i Kazachstanie. Współpracował z takimi muzykami, jak: Brian Fentress, Maciej Sikała, Piotr Lemańczyk, Dorota Miśkiewicz, Krystyna Prońko, Maciej Grzywacz, Marcin Gawdzis, Grzegorz Nagórski czy Cezary Paciorek. Lider tria Confusion Project.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jak nazywa się styl architektoniczny, którego przykładem jest Zielona Brama w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane