• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jazz Jam Session - Stowarzyszenie Muzyków Jazzowych

JAZZ JAM SESSION to cykl spotkań z muzyką jazzową organizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem Muzyków Jazzowych. Od czasu rozpoczęcia, zyskały już miarę prestiżowych w gronie nie tylko muzyków, ale także pasjonatów muzyki jazzowej i nie tylko. Ściągają one co tydzień wiele osób, które kochają tą muzykę, jak i te które dopiero swoją przygodę z jazzem zaczynają.

w każdą środę (do 28.12), godz. 20:30

Gdańsk,
Wstęp wolny
cze 24

piątek, godz. 20:00

Gdańsk,
bilety 20 zł
|| STOWARZYSZENIE MUZYKÓW JAZZOWYCH ||

jazz - koncerty w Trójmieście


SKŁAD ZESPOŁU

DARIO ALBERTI - GITARA

MACIEJ SADOWSKI - KONTRABAS

ROMAN ŚLEFARSKI - PERKUSJA

Na scenie gościmy najlepszych muzyków jazzowych, m.in. Leszek Możdżer, Jan Ptaszyn-Wróblewski, Marcin Wądołowski, Przemek Dyakowski, Janusz Mackiewicz, Ilona Damięcka, Wojciech Staroniewicz, Maciej Grzywacz, Aleksander Kamiński, Małgorzata Szmuda, Magdalena Bursa, Dominik Bukowski i wielu innych.

WSTĘP WOLNY, zapraszamy w każdy piątek i sobotę o godz. 20:00 do restauracji SMAK MORZA przy Al. F. Mamuszki 2 koło Gran Hotelu na plaży.................................

Wieczór jazzowy z pewnością dopełni wspaniała kuchnia, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom kuchni śródziemnomorskiej i nie tylko. Nasze dania sprawią, że ten wieczór stanie się naprawdę wyjątkowy dzięki zastosowaniu specjalnej techniki przygotowywania potraw metodą Sous Vide, którą od wielu lat stosują szefowie kuchni najlepszych restauracji nagrodzonych gwiazdkami Michelin.
W naszej restauracji na gości czekają wspaniałe dania rybne, owoce morza, a także dania mięsne oraz szlachetne alkohole i specjalnie wyselekcjonowane wina.

Specjalizujemy się w organizacji przyjęć okolicznościowych i spotkań rodzinnych, a także bankietów i konferencji. Posiadamy 3 sale na piętrze z pięknym widokiem na morze, zapewniające miejsce nie tylko na małe spotkania, ale także duże przyjęcia okolicznościowe oraz firmowe.
Więcej informacji na stronie www.smakmorza.pl oraz www.facebook.com/smakmorza

Rezerwacja stolika pod numerem 58 551 62 68 / 601 208 435 lub mailowo: biuro@smakmorza.pl

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Jaką nazwę nosił festiwal, który później został przekształcony w odbywający się do dziś Festiwal Polskich Filmów Fabularnych?