stat
Impreza już się odbyła

Jazz In Old Gdansk - Robert Jakubiec & Marek Gorski

lis 25

czwartek, godz. 20:00

bilety 69- 89 zł
Kup bilet
mar'22 3

czwartek, godz. 19:00

Gdańsk,
bilety 119 zł
Kup bilet
Rozpocznijmy życie Gdańskiej Starówki!  

jazz - koncerty w TrójmieścieMarek Górski i Robert Jakubiec - "When the famous standards meets Jazz & Blues"

W programie jazz, blues, a także kompozycje znanych zespołów m.in. The Beatles, Boney M, L. Armstrong, Jobim w jazzowych i bluesowych aranżacjach.

Rober Jakubiec - trąbka. Znany jazzman i bluesman, założyciel i pomysłodawca projektu Robert Jakubiec Quartet, współpracuje m. in. z Julią Vikman, Mietek Blues Band, Detko Band. W latach 1986 - 1990 był członkiem ogłoszonej przez m.in. pismo Jazz Forum najpopularniejszej grupy jazzowej w Polsce - Young Power - z którą nagrał cztery płyty. Występował na największych festiwalach jazzowych i bluesowych na świecie w ponad piętnastu krajach. Przez wiele lat grał w zespole Ireneusza Dudka, Kukla Band, Playing Family (A.Rosiewicz), a także z innymi big bandami oraz wokalistami muzyki pop.

Marek Górski - gitara, wokal. Gitarzysta jazzowy, znany Trójmiejskiej i Polskiej publiczności ze współpracy m.innymi z Krystyną Prońko i Bernardem Darnowskim (Czerwone Gitary). Muzyk sesyjny, rezydent Trójmiejskich klubów jazzowych.
Serdecznie zapraszamy!

Na życzenie Gości prowadzimy rezerwację miejsc w symbolicznej kwocie 10zł od osoby. Prosimy uważnie przeczytać informację na temat dokonania rezerwacji pod tym linkiem

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Ile rejsów pod polską banderą odbył Dar Pomorza?