stat
Impreza już się odbyła

Jarosław TIMUR Gawryś - Acoustic Rock - Live Concert - Old Gdansk

Jarosław TIMUR Gawryś akustycznie. Ballady z pogranicza, rocka, poezji śpiewanej, covery The Beatles, Pink Floyd, Bob Dylan, Rod Stewart, Bee Gees i repertuar własny!

wrz 4

sobota, godz. 20:00

bilety 59 - 399 zł
Bilety wyprzedane
Rozpocznijmy życie Gdańskiej Starówki!

rock - koncerty w Trójmieście
Jarosław Timur Gawryś gitara akustyczna, elektryczna, harmonijka, wokal. Lider i założyciel zespołu Timur i Jego Drużyna przez lata wziął udział w licznych programach telewizyjnych, zagrał setki koncertów. Timur dał się także poznać publiczności jako uczestnik pierwszej edycji programu TVP Bitwa Na Głosy śpiewając w grupie Maćka Miecznikowskiego. Z wymienioną nagrał teledysk do swojej piosenki Stoczmy Więc Bój, promującej udział grupy w programie. Uczestniczył także w nagraniu walentynkowej płyty pt. MILOTA śpiewając o miłości po kaszubsku.Serdecznie zapraszamy!

Na życzenie Gości prowadzimy rezerwację miejsc w symbolicznej kwocie 10zł od osoby. Prosimy uważnie przeczytać informację na temat dokonania rezerwacji pod tym linkiem

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Pierwszym gospodarzem Dworu Artusa było: