Impreza już się odbyła

"Jak wychować rapera. Bezradnik." - Spotkanie z prof. Matczakiem (4 opinie)

W piątek, 15 października, o godz. 18-19.30, odbędzie się w ECS wieczór autorski wokół książki prof. dr hab. Marcina Matczaka pt. Jak wychować rapera. Bezradnik. To już ostatnie wydarzenie zaplanowane w programie Gdańskiego Tygodnia Demokracji.

Relacja z imprezy

Prof. dr hab. Marcin Matczak to znany radca prawny, profesor nauk społecznych, specjalista w zakresie prawa publicznego, interpretacji prawniczej i sądowego stosowania prawa. Jest ojcem Michała, muzyka rapera Maty i autorem bestsellerowej książki "Jak wychować rapera. Bezradnik" (Znak, 2021), która mówi o relacji ojca z synem, patodemokracji i potrzebie rebelii. To opowieść Taty Maty.

Podczas tego wieczoru będzie okazja, aby porozmawiać o wychowaniu. Powinniśmy wychowywać nasze dzieci do posłuszeństwa, a może do buntu? Czy to nie jest tak, że porządny człowiek, a co za tym idzie - dobry obywatel, musi wykształcić w sobie zdolność do rebelii, jeśli okoliczności tego wymagają? Jaki ma być zatem ten dobry obywatel według Marcina Matczaka? "Ma mieć dzikie serce i empatię, wrażliwość i siłę. Ma być odważny i mówić prawdę, nawet jeśli głos mu drży."

Spotkanie moderować będzie dr Agnieszka Tomasik, koordynatorka Kreatywnej Pedagogiki oraz Jan Suchanek - adwokat z Pomorskiej Izby Adwokackiej

Podczas wieczoru autorskiego będzie możliwy zakup książki.

Przeczytaj także

Opinie (4) 1 zablokowana

 • Szkoda że tak późno się dowiedziałam Chętnie bym poszła (1)

  • 1 4

  • To sowietohomus chyba?

   • 0 0

 • Zasady i porady traktorzysty

  Gdyby żył w Warszawie w czasie okupacji pewnie cały czas całował by dope Niemcom byle był spokój na ulicach. Potem te usługi świadczyłby sowietom. Już wtedy miałby duszę europejczyka i ugodowca.

  • 1 0

 • To Polak? Bo mam wątpliwość

  • 1 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Hardziej Studio z Gdyni prowadzone przez Patryka Hardzieja zajmuje się: