Wiadomości

stat

Jak rodzinnie spędzić weekend? Zobaczcie nasze propozycje

W weekend czekają was jeszcze halloweenowe wydarzenia.
W weekend czekają was jeszcze halloweenowe wydarzenia. fot. 123rf.com/Anna Bizoń

Przed nami nieco dłuższy weekend, wiele osób wyjedzie odwiedzić groby bliskich. Ci z was, którzy zostaną w Trójmieście, mogą spędzić sobotę i niedzielę rodzinnie. Atrakcji co prawda jest mniej niż zwykle, ale i tak nie będziecie się nudzić.Weekendowe atrakcje dla rodzin z dziećmi:


Idziemy do teatruNa początek proponujemy wyjście do Teatru Miniatura z najmłodszymi dziećmi na "Cztery Pory Roku". Spektakl stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych widzach (preferencje wiekowe: 1+) miał premierę w ubiegły weekend - przeczytajcie naszą recenzję. Zabiera dzieci w podróż po następujących po sobie porach roku. Mali widzowie wszystkimi zmysłami doświadczają dźwięków i barw świata natury. Sobota - godz. 10, niedziela - godz. 12. Bilety: 18-20 zł.

Zostajemy w Teatrze Miniatura, tym razem proponujemy spektakl dla dzieci od siódmego roku życia. "Fahrenheit" to prawdziwa przygoda w laboratorium chemiczno-fizycznym. Główny bohater, opowiadając historię swojego życia, ożywia przestrzeń laboratorium, animuje fiolki z różnymi substancjami i eksperymentuje. Artyści stwarzają światy, postaci, sytuacje, korzystając z takich właśnie najbardziej organicznych dla fizyka-Fahrenheita materii. Niedziela, godz. 15. Bilety: 20-24 zł.

Halloween raz jeszczeW Mieście Aniołów cyklicznie odbywają się atrakcje dla dzieci. Raz są to pokazy iluzji, raz teatrzyki, a czasem jeszcze coś innego. W tę niedzielę będziecie mogli zrobić sobie powtórkę z Halloween. Czeka na was m.in. konkurs zawijania mumii, toczenie dyni na czas, tańce z czarownicą, wizyta zombiaka, bańki dymne, wybory miss i mistera mroku, balonowe nietoperze i wiele innych atrakcji. Nie chowajcie więc swoich kostiumów do szafy, bo przydadzą się jeszcze w niedzielę. Niedziela, godz. 12:30, bilety: 15 zł.

W weekend kina proponują seanse dla dzieci.
W weekend kina proponują seanse dla dzieci. fot. 123rf.com/Tatyana Tomsickova

Rodzinne granieLubicie planszówki? W gdyńskiej Szkole Podstawowej nr 47 odbędzie się Dzień z Grami Planszowymi. To dobra okazja dla fanów wspólnego grania z okolicy - możecie poznać i wypróbować nowości, które pojawiły się na rynku. Odbędą się także turnieje z nagrodami, można przyjść z rodziną lub ze znajomymi. Wydarzenie potrwa osiem godzin, więc będziecie mieć dużo czasu, żeby tam dotrzeć i spróbować nowych gier. Niedziela, godz. 10-18, wstęp wolny.

Weekend w kinieA może macie ochotę wyjść do kina? Większość seansów odbędzie się nawet 1 listopada. Do wyboru macie: Angry Birds Film 2 (sobota, niedziela), Baranek Shaun Film. Farmageddon (piątek-niedziela), Był sobie pies 2 (piątek-niedziela), Czarownica 2 (piątek-niedziela), Mój przyjaciel Ufik (piątek-niedziela), O Yeti! (piątek-niedziela), Rodzina Addamsów (piątek-niedziela), Salma w krainie dusz (piątek-niedziela) i Toy Story 4 (niedziela).

Opinie (18)

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

13

grudnia

Remcon 2019 Gdynia, SP 31

16

grudnia

Dziadek do Orzechów - Narod... Gdynia, Gdynia Arena

16

grudnia

Kabaret Neo-Nówka Gdańsk, Filharmonia Bałtycka

Rozrywka

Makłowicz, Popielarz i Dymek uczą gotować w Trójmieście
Gotowanie z szefem kuchni w Trójmieście

Kulinaria

Makłowicz, Popielarz i Dymek uczą gotować w Trójmieście
Gotowanie z szefem kuchni w Trójmieście
Świąteczne piwa z browarów restauracyjnych
Świąteczne piwa z małych browarów

Planuj z nami tydzień

Polski rock, choinkobranie, giełda retro. Planuj tydzień
Planuj tydzień: choinkobranie, retro, rock

Sprawdź się

Skąd bierze się nazwa Dworów Artusa, znajdujących się w różnych miastach Polski (m.in. Gdańsk, Toruń, Łódź)?