Wydarzenie

stat

Jak Social Media wpływają na ludzką psychikę?

UWAGA! Impreza już się odbyła

data:
14 lutego 2018 (środa)
godzina:
18:00 - 19:30
miejsce:

Sztuka Wyboru  mapa

adres:
Gdańsk, Juliusza Słowackiego 19
bilety:
wstęp wolny
PATRONAT

Zapraszamy na wykład "Jak social media wpływają na ludzką psychikę?". O minusach najpopularniejszych portali w kontekście wpływu na psychikę użytkowników 14 lutego w Sztuce Wyboru opowie nam dr Konrad Bocian - wykładowca sopockiego Uniwersytetu SWPS.Social Media, czyli coś co jest obecne w życiu właściwie każdego posiadacza smartfona. Mogłoby się wydawać, że wszystko już o nich wiemy, bo w końcu kto w dzisiejszych czasach nie ma konta na Facebooku czy Instagramie lub Twitterze? Nic bardziej mylnego. Popularne i powszechne, a stosunkowo nowe, niezbadane i niepojęte.

Zastanawialiście się kiedyś do czego tak naprawdę ludziom są potrzebne media społecznościowe? Trudniej jest żyć bez ich obecności w naszym życiu, czy może zrezygnowanie z nich wyszłoby nam na dobre?

Ich zalety to z pewnością, między innymi łatwa komunikacja z bliskimi, dostęp do bieżących informacji ze świata czy inspiracje, które tak wielu z nas czerpie, właśnie z Social Mediów. Jednak wydaje nam się, że o wiele ciekawsze będzie omówienie tego, co nieoczywiste - ich wady oraz skutki, jakie kryją się za pozornym "uproszczeniem" ludzkiego życia.

Pamiętaj! Przychodząc na nasze spotkanie, godzisz się na upublicznianie swojego wizerunku na zdjęciach w mediach społecznościowych, prowadzonych przez Sztukę Klikania.

Zespół Sztuka Klikania: Alicja Kisiel i Wiktoria Windorbska

Zapraszamy!
Karol Śliwka - oprowadzanie
sie 19

niedziela, godz. 14:00 - 17:00

bilety 10 zł
ulgowy 5 zł
Continuo | Maja Gasperowicz | Wystawa

4 - 20 sierpnia 2018, godz. 9:00 - 22:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij