• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jak Smakuje Sztuka: Filip Popławski

27 maja o godz. 17:00 w restauracji L'Entre Villes w Sopocie odbędzie się wernisaż artysty, malarza Filipa Popławskiego. Jest to już druga wystawa prac artystycznych, która odbędzie się w ramach cyklicznego przedsięwzięcia "Jak Smakuje Sztuka", któremu patronuje Prezydent Miasta Sopotu oraz Prezydenta Miasta Gdynia.

lip 3

niedziela, godz. 12.00

Gdańsk Nowy Port, Plac Wolności
Wstęp wolny

26 sierpnia - 8 września 2022

Gdańsk,
Wstęp wolny
Tym razem będzie można podziwiać prace artysty młodego pokolenia, osoby niezwykle utalentowanej i obdarzonej wyjątkowym zmysłem artystycznym. Twórczość Filipa Popławskiego cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród znanych artystów. Jego prace można interpretować w różnoraki sposób, gdyż odnoszą się do naszych lęków i marzeń, snów i zawiłości życia codziennego. Podziwiając prace malarza każdy z nas jest w stanie dostrzec coś innego, coś co dotyczy tylko nas. Według samego artysty, to co widzimy odzwierciedla nas samych, dlatego pozwala oglądającym na własną interpretację jego dzieł, nie narzuca swojej wizji. To co go inspiruje to właśnie emocje, które tylko my sami jesteśmy w stanie wytłumaczyć.

Oficjalne otwarcie wernisażu odbędzie się 27 maja o godz. 17:00 na Al. Niepodległości 737. Artysta osobiście opowie o swoich inspiracjach oraz odpowie na Państwa pytania.

Wstęp wolny.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?

 

Najczęściej czytane