• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Jak Smakuje Sztuka: Dariusz Piekut

22 kwietnia w Restauracji L'Entre Villes w Sopocie rozpoczyna się cykl wernisaży ogólnopolskich artystów "Jak Smakuje Sztuka". Głównym celem przedsięwzięcia jest promocja szeroko rozumianej sztuki poprzez prezentację prac artystów z całego świata. Poprzez organizację wydarzenia organizatorzy pragną promować młode, nieodkryte talenty z trójmiasta, które łączyć będą z doświadczeniem artystów, którzy od lat tworzą sztukę.

lip 7

czwartek, godz. 19:00

bilety 10 zł
ulgowy 7 zł

26 sierpnia - 8 września 2022

Gdańsk,
Wstęp wolny
Jednym z celów jest prezentacja różnorodności oraz promocja każdego rodzaju twórczości; od malarstwa tradycyjnego i fotografię po nowoczesną grafikę. Organizatorzy nie chcą powielać utartych już schematów, zadbają o to, aby poprzez efekty dźwiękowe i wizualne wprowadzić gości w atmosferę tajemniczości i ekscytacji. Każda z organizowanych wystaw będzie miała swój niepowtarzalny charakter.

Wśród naszych artystów znajdą się znani malarze polscy i zagraniczni, fotografowie i graficy z Trójmiasta oraz gwiazdy kina i telewizji, które rozpoczęły właśnie swoją przygodę ze sztuką.

Cykl wernisaży rozpocznie się już 22 kwietnia o godz. 17:00. tego dnia organizatorzy zaprezentują twórczość Dariusz Piekuta, artysty-malarza z województwa lubelskiego, członka Stowarzyszenia Artystycznego Matt Roberts, którego prace znajdują się w prywatnych zbiorach na całym świecie. Artysta ma za sobą ponad 140 wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Opinie

NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.

TAKIE OPINIE SKASUJEMY.

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Skąd nazwa statku Sołdek?