stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

It's a Beginning

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert musical\'owo - rozrywkowy, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godz. 19:00 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

maj 28

czwartek, godz. 11:00

Gdynia,
bilety 65, 85, 105 zł
ulgowy 40, 50, 65 zł
Kup bilet
cze 7

niedziela, godz. 16:00

Gdynia,
bilety 20 zł
Bilety wyprzedane

Scena Muzyczna Gdańskiego Archipelagu Kultury zaprasza na wyjątkowy koncert musical'owo - rozrywkowy, który odbędzie się 20 maja 2017 r. o godz. 19:00 w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.koncerty w Trójmieście


Dwie osobowości, dwa całkowicie różne głosy, ale jedna miłość - muzyka. Zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu dwóch utalentowanych artystek polskich scen muzycznych - Agnieszki Tylutki oraz Pauliny Wojtowicz. Przy pianinie usiądzie Zbigniew Kosmalski. W jeden wieczór zabierzemy Państwa w muzyczną podróż z pięknymi utworami Polskimi i zagranicznymi mi.in.: Colored Woman, Jeśli Ty nie istniałbyś, Kocham Cię idioto, Miłość Ci wszystko wybaczy, Żyj kolorowo, On nie kochał nas, Take Me Baby Or Leave Me i wiele innych ...

Agnieszka Tylutki
(ur. 1992r. w Rzeszowie) studentka pierwszego roku studiów studiów magisterskich, specjalność musical na Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku w klasie ad. dr Beaty Koski. Wokalistka, instruktorka wokalna, pedagog. W roku 2007 ukończyła pierwszy stopień szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Słuchaczka Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, z którym w latach 2009-2011 wzięła udział w wielu koncertach i spektaklach wokalno-tanecznych, m.in. "Let's Twist Again", "Maszerują strzelcy, maszerują", "Zadumany cały świat", "Prawy do lewego". Doświadczenie artystyczne zdobywa biorąc udział w różnych przedsięwzięciach artstycznych: Koncert Musicalowy "I LOVE NEW YORK" w Teatrze Muzycznym w Łodzi, Rewia "Jutro będzie lepiej" w Teatrze na Plaży w Sopocie (reż. P. Kosewski), rola Grace Lamb w musicalu "Fame" w Mazowieckim Teatrze Muzycznym, rola Tiny w spektaklu muzycznym w Gdańskim Archipelagu Kultury (reż. Agata Walczak),spektakl "Zrób to tak" (reż. Dorota Kolak), rola Sylwii w spektaklu muzycznym "Zwyczajne Szaleństwa" (reż. Magdalena Boć; muz. Ignacy Jan Wiśniewski), Starsza Julia z balkonikiem w spektaklu "O miłości... absolutnie wszystko według Mistrza Wojciecha Młynarskiego" w Centrum Kultury w Gdyni (reż. Krystian Nehrebecki). W czerwcu 2017 roku zagra na deskach niemieckiego Teatru Uckermärkische Buchnen Schwedt w spektaklu "Luther - Zwischen Liebe, Tod und Teufel. Ein Pop-Musical" (reż. Reinhard Simon).

Paulina Wojtowicz

Absolwentka wydziału Wokalno-Aktorskiego, specjalność Musical na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Studia ukończyła z wyróżnieniem. Studentka studiów magisterskich na kierunkach: Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, specjalność Animacja kultury z elementami arteterapii oraz Wokalistyka, specjalność Musical, również na Akademii Muzycznej w Gdańsku. Urodziła się we Wrocławiu. Zadebiutowała rolą Taylor McKeesie w musicalu "High School Musical On Stage!" (reż. Tomasz Dutkiewicz), w Gliwickim Teatrze Muzycznym, z którym współpracowała w latach 2009-2012. Brała udział w musicalu "Wonderful Town" (reż. Krzysztof Knurek) w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, spektaklu na podstawie musicalu "Godspell" (reż. Renia Gosławska), koncertowej wersji musicalu "Evita" w Akademii Muzycznej w Gdańsku, koncercie "I love New York" (reż. Cezary Morawski) w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz spektaklu muzycznym "Przeleć mnie" (reż. Dorota Kolak) w Teatrze na Plaży w Sopocie . Od roku 2014 aktorka Teatru Na Plaży w Sopocie, gdzie zobaczyć ją można w spektaklach "Medea, Moja Sympatia" (w roli Medei), "Balladyna '68" (w roli Aliny), "Ząb-zupa-dąb" (w roli Młodej), "Panna Tutli-Putli" (w roli tytułowej), "Gołoledź" (w roli Izy Zapskiej) oraz rewii filmowej "Jutro będzie lepiej", spektaklu muzycznym "Seans Spirytystyczny ze Starszymi Panami" i widowisku muzycznym "Brel" (reż. Piotr Kosewski). W latach 2015-2016 wcielała się w rolę Sereny Katz w musicalu "Fame" (reż. Miłosz Gałaj), wystawianym w Teatrze Palladium w Warszawie, pod egidą Mazowieckiego Teatru Muzycznego. W czerwcu 2016 roku uczestniczyła w otwarciu Nowej Sceny w Bydgoszczy, grając w spektaklach "Szuja!" oraz "Wszystko jest dobre w miłości". Odgrywa rolę Średniej w spektaklu "O miłości... absolutnie wszystko według mistrza Wojciecha Młynarskiego" w Centrum Kultury w Gdyni (reż. Krystian Nehrebecki). W czerwcu 2017 roku zagra na deskach niemieckiego Teatru Uckermärkische Buchnen Schwedt w spektaklu "Luther - Zwischen Liebe, Tod und Teufel. Ein Pop-Musical" (reż. Reinhard Simon). Od 2014 roku instruktor wokalny w Centrum Artystycznym Nutkolandia w Gdyni oraz w Scenie Muzycznej Gdańskiego Archipelagu Kultury. W latach 2014-2015 wokalistka trójmiejskiego zespołu Comise. Koncertowała gościnnie z zespołem Trio Per Ka. Animatorka fundacji Musicamp.

Zbigniew Kosmalski
Muzyk, pianista, akompaniator. Związany z Teatrem Muzycznym w Gdyni i ze Studiem Wokalno-Aktorskim przy teatrze od 1980 roku do dnia dzisiejszego. Jeden ze współzałożycieli Teatru Atelier w Sopocie w 1989 roku biorący udział w pierwszych realizacjach teatralnych. Wielokrotny uczestnik i aranżer w projektach Yiddish songs, Shalom. Występował w Polsce i za granicą. W latach 1989-92 wykładowca improwizacji w Akademii Muzycznej. Powrót do Gdańskiej Akademii od 2000 roku do dzisiaj. Praca na wydziale III (musical) i IV (jazzu).

Bilety w cenie 10 zł do nabycia za pośrednictwem portalu www.bilety24.pl oraz w budynku Sceny Muzycznej przy ul. Powstańców Warszawskich 25 w Gdańsku.

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Aktorka Dorota Lulka debiutowała w: