Impreza już się odbyła

Irena Santor z zespołem (1 opinia)

W dniu 11 maja 2019 roku o godz. 18:00 w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku w jubileuszowym recitalu, wystąpi niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki - IRENA SANTOR z udziałem zespołu muzycznego.

mar 13

niedziela, godz. 16:00, 19:00

bilety 130-180 zł
Kup bilet
Uwielbiana przez kolejne pokolenia słuchaczy Artystka zabierze publiczność w sentymentalną podroż szlakiem złotych przebojów ("Tych lat nie odda nikt", "Maleńki znak", "Serce", "Złoty pierścionek", "Już nie ma dzikich plaż" i in.) oraz pięknych piosenek z dwóch ostatnich płyt - "Kręci mnie ten świat" i "Punkt widzenia", które entuzjastycznie przyjęte przez recenzentów, zdobyły także serce i uznanie publiczności. Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor nagrała ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu - ponadczasową.

koncerty w Trójmieście


Będzie to wyjątkowe spotkanie z legendą polskiej sceny, wypełnione czułością dźwięków, melancholijnym urokiem oraz unikatowymi emocjami, z których zrodziły się najznakomitsze kompozycje Artystki.

Opinie (1) 2 zablokowane

  • Królowa

    Pani Irena Santor jak zawsze w pięknej formie. Cudne wspólnie spędzone dwie godziny w Filharmonii.

    • 0 0

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Sprawdź się

Kiedy odbył się w Gdańsku premierowy pokaz filmu "Popiół i diament"?