stat
Impreza już się odbyła

Internetowa Aukcja Sztuki

W nadchodzącym tygodniu, zapraszamy na kolejne aukcje, odbywające się pomimo panujących nadal trudnych warunków. Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą aukcji z 7 i 8 kwietnia, wtedy to nadarzy się okazja do nabycia wielu nowych dzieł sztuki.

7 kwietnia 2020 r. to ostatni dzień, kiedy będzie można wziąć udział w Internetowej Aukcji Sztuki XXI wieku organizowanej przez Sopocki Dom Aukcyjny. Licytować można 36 pozycji, w cenach wywoławczych od 500 do- 3 600 zł. Wśród dostępnych prac warto zwrócić uwagę m.in. na akrylowy obraz Adama Bakalarza, FLNF. Jest to przedstawiciel młodego pokolenia artystów, mający już w swoim portfolio kilkanaście wystaw krajowych i zagranicznych. Ciekawą pracą jest również DE GAULLE, Piotra Czajkowskiego, z cyklu "METRO". Cykl Metro to seria obrazów, rysunków i grafik, nad którą artysta pracuje od 2012 roku.

7 kwietnia odbędzie się kolejna Wyprzedażowa Aukcja Wyjazdowa organizowana przez Warszawski Dom Aukcyjny. W licytacji bierze udział 100 prac w cenach wywoławczych od 100 do 5 000 zł. Jedną z ciekawszych ofert w katalogu jest wykonany w technice olejnej Portret dziecka, Wlastimila Hofmana, polskiego malarza okresu symbolizmu, który jako pierwszy Polak został członkiem Wiener Secession. Warto także zwrócić uwagę na litografię barwną Ewa, autorstwa reprezentanta École de Paris, Mojżesza Kislinga oraz grafiki Kacpra Bożka.

Kolejną kończącą się 7 kwietnia aukcją jest III Aukcja Sztuki i Biżuterii organizowana przez Galerię WIL-ART. Wśród biżuterii można nabyć m.in. Pierścionek z platyny z diamentem o masie 4,63 Ct, zegarek męski Rolex Yacht-Master z 2007 roku oraz bransoletę "typu B.zero1"marki Bvlgari. Wśród dzieł sztuki w katalogu aukcji znajduje się kilka prac Jerzego Nowosielskiego, jednego z najwybitniejszych polskich artystów 2. połowy XX wieku, wykonanych w technice serigrafii. Prace pochodzą z końca lat 90. Poza tym można licytować pejzaże kilku polskich miast Edwarda Dwurnika, które stały się jego znakiem rozpoznawczym, szkic Zdzisława Beksińskiego oraz obrazy Tomasza Sętowskiego, tworzącego w nurcie realizmu magicznego.

8 kwietnia 2020 roku zapraszamy na XII Aukcję Sreber organizowaną przez Dom Aukcyjny Rempex, na której pojawią się także ikony. Jeśli chodzi o tematykę ikon, zapraszamy do zapoznania się z ofertą kończącej się 9 kwietnia aukcji o nazwie Nowa Ikona - świąteczna aukcja internetowa.

W tym dniu odbędzie się również Aukcja Interiors - Sztuka Dawna i Współczesna organizowana przez Agra-Art. Ceny wywoławcze 68 pozycji wynoszą od 100 - 35 000 zł. W licytacji biorą udział m.in. obrazy Jerzego Kossaka, Wojciecha Weissa, rzeźba Igora Mitoraja oraz fotografia Natalii Lach-Lachowicz.

Zapraszamy również na kolejną aukcję w tym dniu - 3. Aukcję Sztuki Współczesnej organizowaną przez Pragalerię. Wśród prac warto przyjrzeć się grafice wspomnianego już przy okazji innej aukcji Kacpra Bożka, Teatr przeznaczenia. Niezwykła dokładność i dobry warsztat artysty są jej niewątpliwym atutem. Bożek w swojej sztuce inspiruje się średniowieczem, dotyczy to również tej grafiki, którą można prześledzić jak wielowątkową opowieść, w której zachwyca nie tylko warstwa dosłowna, ale również metaforyczna.

8 kwietnia jest także ostatnim dniem Internetowej Aukcji Sztuki organizowanej przez Sopocki Dom Aukcyjny. W licytacji biorą udział m.in. obrazy Wincentego Wodzinowskiego. Wincenty Wodzinowski chętnie portretował swoje córki. W licytacji biorą udział dwa portrety jego autorstwa. Warto przyjrzeć się również pracy Alfredo Tomniza (ps. J.Harwey), Przejażdżka powozem. Ceny wywoławcze prac wynoszą od 500 do 38 000 zł. Najdroższą z pozycji jest obraz Kazimierza Sichulskiego, Don Kichot.

11 kwietnia to ostatni dzień, kiedy można wziąć udział w licytacji pozycji biorących udział w internetowej aukcji Napoleon Bonaparte - Aukcja Przedmiotów Kolekcjonerskich organizowaną przez Face To Face Art.

Zapraszamy do zapoznania się z resztą pozycji dostępnych na aukcjach odbywających się w tym tygodniu w OneBid: https://onebid.pl

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

W jakim trójmiejskim teatrze grała Teresa Budzisz-Krzyżanowska?