• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Instalacja artystyczna Nasze więzi

Cieszymy się z nieśmiałego pojawiania się lata w naszym Blokowisku. Lato kojarzy nam się z kolorami, uśmiechem, swobodą i właśnie - z tytułowymi więziami.

17 grudnia 2022 - 10 września 2023

bilety 33 - 35 zł
Razem z Karoliną Pielak - gdańską artystką, która zbierała swoje doświadczenie m.in. we Francji i Hiszpanii, szykujemy dla Was barwną instalację artystyczną, której każdy może stać się częścią.
Instalacja powstaje z potrzeby spotkania z ludźmi, tworzenia więzi i "pokolorowania świata". Zada pytania Czym są dla mnie więzi? Co nas łączy? Czym jest dla mnie połączenie?. Przechodzień oprócz podziwiania instalacji, będzie mógł zapisać swoją refleksję na drewnianej deseczce, zawiesić ją na linkach, współtworząc tym samym instalację.
Otwarcie instalacji w środę, 2 czerwca o godz. 12 przed budynkiem Plama GAK.
Zapraszamy wszystkich do dzielenia się swoimi słowami.

Karolina Pielak - urodzona 7 stycznia 1994 r. w Gdańsku. Absolwentka wydziału malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (201. Oprócz malarstwa zajmuje się tworzeniem obiektów, instalacją i video. Uczestniczyła w rezydencji artystycznej w Savenay, Francja (2020) oraz ''lÉté du dessin'' Look & Listen, Goethe Institut, Marsylia (2019). Brała udział w międzynarodowym festiwalu POLONIZADOS -Urban Art, Walencja (2017), współpracowała także z Gdańską Szkołą Muralu.

Opinie

Sprawdź się

Czy istnieje specjalna osobna nagroda przyznawana tłumaczom zagranicznych dzieł?