stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Instalacja artystyczna Nasze więzi

Cieszymy się z nieśmiałego pojawiania się lata w naszym Blokowisku. Lato kojarzy nam się z kolorami, uśmiechem, swobodą i właśnie - z tytułowymi więziami.

30 czerwca - 31 lipca 2021, godz. 19:00

Gdańsk,
Wstęp wolny

15 lipca - 9 sierpnia 2021

Gdynia, ul. Zawiszy Czarnego
Wstęp wolny
Razem z Karoliną Pielak - gdańską artystką, która zbierała swoje doświadczenie m.in. we Francji i Hiszpanii, szykujemy dla Was barwną instalację artystyczną, której każdy może stać się częścią.
Instalacja powstaje z potrzeby spotkania z ludźmi, tworzenia więzi i "pokolorowania świata". Zada pytania Czym są dla mnie więzi? Co nas łączy? Czym jest dla mnie połączenie?. Przechodzień oprócz podziwiania instalacji, będzie mógł zapisać swoją refleksję na drewnianej deseczce, zawiesić ją na linkach, współtworząc tym samym instalację.
Otwarcie instalacji w środę, 2 czerwca o godz. 12 przed budynkiem Plama GAK.
Zapraszamy wszystkich do dzielenia się swoimi słowami.

Karolina Pielak - urodzona 7 stycznia 1994 r. w Gdańsku. Absolwentka wydziału malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku (201. Oprócz malarstwa zajmuje się tworzeniem obiektów, instalacją i video. Uczestniczyła w rezydencji artystycznej w Savenay, Francja (2020) oraz ''lÉté du dessin'' Look & Listen, Goethe Institut, Marsylia (2019). Brała udział w międzynarodowym festiwalu POLONIZADOS -Urban Art, Walencja (2017), współpracowała także z Gdańską Szkołą Muralu.

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Który z trójmiejskich pisarzy jako jedyny mieszkający w Trójmieście wygrał Nagrodę Literacką Gdynia?