stat
PATRONAT

Inspiracjo, gdzie jesteś? - wirtualne oprowadzanie po wystawie "Janusz Kaniewski. PPPP"

Inspiracjo, gdzie jesteś? Na to pytanie poszukamy odpowiedzi na wystawie Janusz Kaniewski. Polskie Projekty Polscy Projektanci. Zastanowimy się, skąd bohater ekspozycji czerpał nowatorskie pomysły. Przekonamy się również, czy poważne projekty biorą się tylko z poważnych koncepcji. A to wszystko podczas marcowego spotkania z cyklu Znamy się!.

Oprowadzanie odbędzie się przez platformę ZOOM i potrwa około pół godziny. Dostęp do spotkania zostanie przesłany uczestnikom drogą mailową, po uprzednim zarejestrowaniu się. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Obowiązują zapisy na stronie: https://www.muzeumgdynia.pl/

Znamy się! to cykl spotkań prowadzonych przez pracowników Ośrodka Edukacji Muzeum Miasta Gdyni. W każdy piątek o godz. 16:00 odwiedzamy jedną z naszych aktualnych wystaw. W 30 minut prezentujemy to, co jest dla nas najważniejsze. Czasami są to historyczne fakty, a innym razem po prostu subiektywne odczucia.

Olga Lewandowska - edukatorka Muzeum Miasta Gdyni, miłośniczka ilustracji, grafiki warsztatowej i wszelkich form plastycznych. Pokaż mniej

w każdy wtorek (do 30.03), godz. 10:00

bilety 50 zł

Opinie 3 zablokowane

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Najdłuższy festiwal teatralny w Trójmieście to: