Spektakl

Innermen

najbliższy spektakl:
23 lutego 2019
godz. 19:00
inne terminy spektakli »
miejsce:

ŻAK Scena Teatralna

adres:
Gdańsk, al. Grunwaldzka 195/197 pokaż na mapie
ceny biletów:
norm. 30 zł , ulg. 15-25 zł
kasy:
58 344-05-73 w. 117
data premiery:
23 lutego 2019
czas trwania:
50 min.
Patronat

Terminy spektakli

23 lutego 2019 (sobota) godz. 19:00

norm. 30 zł
ulg. 15-25 zł
Kup bilet

Informacja o biletach

Bilety 23 lutego 2019 obowiązują także na spektakl "No Chão", grany 23.02 o godz. 21.

Bez zniżek - 30 zł
Karta do Kultury - 25 zł
Studenci, uczniowie, seniorzy - 15 zł
Karta Dużej Rodziny - 10 zł
Karta Tancerza - 8 zł

Rezerwacje: kasa@klubzak.com.pl. Potwierdzone rezerwacje na koncerty, spektakle, PC Dramę należy odebrać w ciągu 5 dni od dnia potwierdzenia rezerwacji (nieopłacone w terminie rezerwacje są anulowane) • Rezerwacje można opłacić przelewem po uzgodnieniu z pracownikiem Kasy Klubu Żak • Nie przyjmujemy rezerwacji na ostatnie 10 miejsc na dane przedstawienie • Liczba biletów w danej puli limitowana • Zakupione bilety i karnety nie podlegają zwrotom • Wszystkie ceny zawierają podatek VAT • Osoby spóźnione na spektakle teatralne nie będą wpuszczane na widownię po rozpoczęciu spektaklu oraz nie otrzymają zwrotu pieniędzy za niewykorzystane bilety. Prosimy o punktualne przybycie • Liczba miejsc na spektakle jest ograniczona, miejsca są numerowane • W Klubie Żak obowiązuje zakaz rejestracji imprez i zakaz robienia zdjęć w trakcie koncertów, przedstawień, seansów filmowych i zajęć warsztatowych • Klub Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.
Innermen
11. Gdański Festiwal Tańca
w ramach projektu rezydencja/premiera Gdańskiego Festiwalu Tańca 2019

"Sara Bleasdale z Belgii swoim solo SMIRK (odwołanie do angielskiego słowa, oznaczającego uśmiech wyższości?) stawia na analityczny, minimalistyczny, niezwykle zdyscyplinowany ruch. Rozpoczyna w ciszy, długo stojąc lekko pochylona do przodu, intensywnie wpatrując sie w widzów. (...) Ruch jest tu wpracowany, sztuczny i oszczędny, pełen powtórzeń prostych układów, zazwyczaj z pojawiającymi się wariacjami" - pisał Mirosław Baran po pokazie konkursowym w 2016 roku.

W trakcie rezydencji w Klubie Żak, Sarah wraz z Nadine Freisleben oraz Angelą Fegers będą pracowały nad nowym spektaklem pod okiem Evy Dudy - cenionej węgierskiej choreografki i wykładowczyni Budapesztańskiej Akademii Tańca Współczesnego.

Choreografia i wykonanie: Sarah Bleasdale, Nadine Freisleben, Angela Fegers
Współpraca artystyczna: Eva Duda

Przeczytaj także

  • Co nowego w trójmiejskich teatrach w lutym?
    31 stycznia 2019 (2 opinie)

    W lutym czeka nas sporo interesujących przedsięwzięć. Dyplomanci SWA zaprezentują się w piosence aktorskiej w Teatrze Muzycznym, swoją premierę dla dzieci wystawia Teatr Wybrzeże. Dla...

Dodaj zdjęcie

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij