• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Indie pełne rytuałów - spotkanie z Sebastianem Górą

9 lutego o godz. 18:00 zapraszamy wszystkich na kolejną odsłonę Projektu My! Tym razem zabierzemy Was w daleką podróż po Indiach i zaprosimy do spotkania z tajemniczą kulturą Hindusów.

Sebastian Góra podróż do Indii odbył dwukrotnie. Jak sam wspomina, miał okazję odwiedzić miejsca wyjątkowe zarówno dla indyjskiej kultury, celebracji życia jak i duchowości. Zabierze Was w fotograficzną podróż do szkoły najstarszej sztuki walki na świecie - Kalarippajattu na Kerali. Opowie też o odwiedzinach Delhi, gdzie celebrował święto radości i wiosny - Holi. Następnie zagłębimy się w świat duchowości i odwiedzimy święte miasto Varanasi gdzie święta rzeka, matka Ganga (Ganges) jest świadkiem uroczystości religijnych ale i ostatniej drogi człowieka na tej ziemi.

Sebastian Góra pierwszą wyprawę do Indii odbył w 2018 roku, drugą w 2020 roku. Łącznie w tym kraju spędził ponad 3 miesiące, czyli 13 tygodni, przebył kilkanaście tysięcy kilometrów pieszo, tuk tukami, koleją, samolotami. Przemierzył ten kraj wzdłuż i wszerz. Było wilgotno, zimno, sucho, ciepło, szybko, dynamicznie, spokojnie i wolno. Wędrował samotnie, lub z towarzyszami. O tym wszystkim opowie nam słowem i obrazem 9 lutego o godz. 18:00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, osoby zaszczepione prosimy o ściągnięcie certyfikatów COVID. Przy aktualnych obostrzeniach możemy wpuścić jedynie 1 os. na 15m2 + osoby zaszczepione.
Prosimy także o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek na terenie placówki Projektornia GAK.

Wstęp: bezpłatny
Kontakt:
projektornia@gak.gda.pl
tel. 58 343 46 91

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Kto napisał książkę zainspirowaną życiem w falowcu?

 

Najczęściej czytane