stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Indie - historia prawdziwa

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na wernisaż wystawy prac fotograficznych Sebastiana Góry "Indie - historia prawdziwa" w środę 27 marca.

Galeria Otwarta

lis 22

piątek, godz. 18:00

Gdańsk,
Wstęp wolny
Wystawa opowiada o pobycie fotografa w Indiach (październik / listopad 2018r.). "Doświadczyłem prawdziwych Indii, żyjąc dokładnie tak, jak lokalni mieszkańcy tego jakże barwnego kraju. Mieszkałem w aszramie jogowym Paramanand w Indore, a następnie w Jaipur, Agrze i Delhi. Odwiedziłem święte miasta Omkareshwar, Maheshwar, Mandu i inne. Chodziłem boso, jadłem i piłem w przydrożnych punktach gastronomicznych, poruszałem się słynnymi tuk tukami. Zdjęcia obrazują moje przeżycia, emocjonalne reakcje na napotkane sytuacje i osoby".

Sebastian Góra - fotograf z zawodu, zamiłowania i pasji. Zdobywca tegorocznej nagrody Grand Prix PhotoGlob Kolosów w Gdynia Arena za zdjęcie z Indii. "Fotografia reportażowa i podróżnicza - taką fotografię kocham, czuję i wykonuję z wielkim zaangażowaniem. Szczęśliwie udaje mi się również łączyć fotografię podróżniczą z autorskim reportażem ślubnym. Podróże kształcą, doświadczają i zmuszają do refleksji co przekłada się na moje zdjęcia. Ukończyłem 2-letnią szkołę HNC Photography w Sandwell College (Wielka Brytania) i otrzymałem międzynarodowe kwalifikacje BTEC. Od lat współpracuje z organizatorami dużych festiwali natury teatralnej, eventowej, tanecznej. Prywatnie uwielbiam się uśmiechać i uwielbiam uśmiechniętych ludzi".

Sebastian Góra
Fotograf

sebastiangora.com
facebook.com/sebastiangora.fotografia
instagram.com/sebastian.gora.photographerinstagram.com/sebastian_gora_wedding_stories

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Siedziba Muzeum Narodowego w Gdańsku przy ul. Toruńskiej 1 funkcjonuje jako muzeum od...?