stat
Impreza już się odbyła
PATRONAT

Indie - historia prawdziwa

Projektornia Gdański Archipelag Kultury zaprasza na wernisaż wystawy prac fotograficznych Sebastiana Góry "Indie - historia prawdziwa" w środę 27 marca.

cze 3

środa, godz. 19:00

Gdańsk, online
Wstęp wolny

19 czerwca - 30 sierpnia 2020, godz. 12:00 - 18:00

Gdańsk,
bilety 7 zł
ulgowy 5 zł
Wystawa opowiada o pobycie fotografa w Indiach (październik / listopad 2018r.). "Doświadczyłem prawdziwych Indii, żyjąc dokładnie tak, jak lokalni mieszkańcy tego jakże barwnego kraju. Mieszkałem w aszramie jogowym Paramanand w Indore, a następnie w Jaipur, Agrze i Delhi. Odwiedziłem święte miasta Omkareshwar, Maheshwar, Mandu i inne. Chodziłem boso, jadłem i piłem w przydrożnych punktach gastronomicznych, poruszałem się słynnymi tuk tukami. Zdjęcia obrazują moje przeżycia, emocjonalne reakcje na napotkane sytuacje i osoby".

Sebastian Góra - fotograf z zawodu, zamiłowania i pasji. Zdobywca tegorocznej nagrody Grand Prix PhotoGlob Kolosów w Gdynia Arena za zdjęcie z Indii. "Fotografia reportażowa i podróżnicza - taką fotografię kocham, czuję i wykonuję z wielkim zaangażowaniem. Szczęśliwie udaje mi się również łączyć fotografię podróżniczą z autorskim reportażem ślubnym. Podróże kształcą, doświadczają i zmuszają do refleksji co przekłada się na moje zdjęcia. Ukończyłem 2-letnią szkołę HNC Photography w Sandwell College (Wielka Brytania) i otrzymałem międzynarodowe kwalifikacje BTEC. Od lat współpracuje z organizatorami dużych festiwali natury teatralnej, eventowej, tanecznej. Prywatnie uwielbiam się uśmiechać i uwielbiam uśmiechniętych ludzi".

Sebastian Góra
Fotograf

sebastiangora.com
facebook.com/sebastiangora.fotografia
instagram.com/sebastian.gora.photographerinstagram.com/sebastian_gora_wedding_stories

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Sprawdź się

Który spośród legendarnych, często eksploatowanych przez filmowców, średniowiecznych wodzów, stał się inspiracją do budowy Dworu Artusa w Gdańsku?