stat
Impreza już się odbyła

ImproLala

TO DZIECI POWIEDZĄ NAM, CO ZAGRAMY!

Zapraszamy na bajki improwizowane dla dzieci - pełną humoru, spontaniczną zabawę, rozwijającą fantazję i kreatywność. W naszych ImproLalach nie ma napisanego scenariusza. Są w całości wymyślone na oczach widzów, a więc za każdym razem zupełnie inne i wyjątkowe!

Na początku dzieci wymyślają postaci, następnie aktorzy-improwizatorzy przejmują inicjatywę i improwizują ich przygody z wykorzystaniem lalek teatralnych. Później, w trakcie spektaklu, aktorzy jeszcze wielokrotnie proszą małych widzów o pomoc - o poradę, zagranie kogoś, zbudowanie z siebie wehikułu itd. W naszej ImproLali tylko jedno jest pewne - wszystko dobrze się kończy :)

Naszymi ImproLalami opiekuje się Wojciech Tremiszewski, doświadczony improwizator z Teatru Improwizacji Peleton, lider nieistniejącej już, ale jakże słynnej grupy W Gorącej Wodzie Kompani, publiczności w całej Polsce znany również z niezapomnianej roli Warrena Johnsona w serialu improwizowanym "Spadkobiercy" emitowanym w Polsacie.

Pod kierunkiem Wojciecha Tremiszewskiego.

Udział biorą:
Jakub Ehrlich
Edyta Janusz-Ehrlich
Jacek Gierczak
Wioleta Karpowicz
Jadwiga Sankowska
Wojciech Stachura
Wojciech Tremiszewski
Joanna Tomasik
Jakub Zalewski
(każdy pokaz w 3-5 osobowych zespołach)

Muzyka na żywo: Jowita Cieślikiewicz

Przeczytaj także

Opinie

Dodaj opinię
Walczymy z przemocą słownąKasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

zamknij

Sprawdź się

Jakim tytułem zainaugurował swoją działalność Teatr Miejski w Gdyni?