• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport
stat
Impreza już się odbyła

Impro dla Nikosia

Zapraszamy do pubu 107, gdzie zagramy spektakl całkowicie improwizowany. A to wszystko w ramach kolejnej edycji akcji ACh! Impro, w której bohaterem będzie trzyletni Nikodem!

Kilka słów o Nikosiu od jego rodziny: Nikodem to mały człowieczek, który urodził się z połową serduszka. Mimo swojej choroby jest bardzo aktywnym, żywiołowym i śmiałym dzieciaczkiem, niestety szybko się męczy i każdy kolejny miesiąc to jedna wielka niewiadoma. Nasz wojownik jest po dwóch operacjach a przed nim trzecia, najtrudniejsza, która jest bardzo ryzykowna. Po tym jak w szpitalu widzieliśmy inne malce, które odchodziły na tamten świat, postanowiliśmy oddać Nikosia w ręce najlepszego specjalisty prof. Edwarda Malca. Operacja ta została wyceniona na: 192 351zł. Dlatego każdy przysłowiowy "grosz" jest na wagę złota!

I Wy możecie się przyczynić, do tego żeby zebrać pieniądze na tę operację, a jak? Przychodząc na nasz występ, z którego cały dochód zostanie przeznaczony właśnie na ten cel.

Nie wiesz co to jest występ improwizowany i co zagramy? Występ będzie podzielony na dwie części: w pierwszej zaprezentujemy gry improwizowane, czyli krótkie, zabawne scenki. W drugiej pokażemy długą formę - historię bohaterów, którą stworzymy na bieżąco. A wszystko będzie całkowicie improwizowane, czyli to Wy będziecie reżyserami tego przedstawienia i wszystko co zagramy na scenie powstanie na bazie Waszych sugestii!

Na scenie pojawią się:
Beata Bogdanowicz (Pandora Art, Z Trzy Kawki)
Katarzyna Rytter
Mateusz Jankowski ( Czwarty Kolo u Wozu, Ziomki - duet impro)
Mateusz Kiedrowski
Justyna Szybalska (ACh Impro, czyli akcja charytatywna impro)

UWAGA TO PIERWSZE ACH! IMPRO W 2020 ROKU!!! Dlatego tym bardziej zapraszamy!

Przeczytaj także

Opinie

Walczymy z przemocą słowną

Kasujemy opinie obraźliwe i nie na temat

Twoja opinia

Dodaj opinię

Odpowiedz

Dodając opinię akceptujesz regulamin dodawania opinii.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Trojmiasto.pl Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

Sprawdź się

Z jakiej okazji w 2018 roku harcerze otrzymali od prezydenta symboliczne klucze do Gdańska?